1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63

2011 kışlık deri taytlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

kalın tayt modelleri kışlık tayt modelleri deri 2010-2011 kışının trendleri arasında kışlık taytlarda yer almaktadır.Sade kullanımı dışında da özellikle elbise ve etekle tercih edilen bu taytlar oldukça hoş ve rahattır.Ünlülerinde tercihleri arasında bulunan bu taytlar kış sezonun yeni trendi olmayı başladı bile:tik:

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    giyince üstüne çok yakışıyor deri taytlar ;)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    ben aradım taradım tırım tırıs sonunda buldum ama yetmedi bir tane daha istiyorum :D

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Çok hoşlar bayılıyorum taytlara..

2011 kışlık deri taytlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Kışlık elbiseler

2011 Kışlık elbiseler

kışlık elbiseler kışlık elbise al 2011 elbiseler 2011 kıyafetler Meleklerim kışa yavaş yavaş adım attığımız şu günlerde vitrinleri de kışlık giyecekler süslemeye başladı.... Bayanlarda bu vitrinlerin aşkı ile alışverişe başladı... 2011 kışında özellikle triko elbiseler çok dikkat çekiyor. Farklı markaların sunduğu yepyeni modeller gerçekten çok şık. Renk, desen ve elbiselerin kesimi de oldukça...
  2. kışlık şortlar 2011

kışlık şortlar 2011

şortlar kışlık şortlar sortlar kışlık şort Bu yılın en önemli ürünlerinden birisi olan kısa kışlık şortlar tüm markaların 2011 kış sezonu koleksiyonlarında yerini alıyor. Oldukça kalın olan ve kış mevsiminde üşüme gibi bir problem yaratmayan bu kışlık şortlar oldukça kaliteli ve şık bir tasarıma sahipler...
  3. 2010-2011 kışlık bootie'ler

2010-2011 kışlık bootie'ler

bootie kombinleri BU AYAKKABI TUTKUSU BENİ ÖLDÜRECEK :) ÖZELLİKLEDE TOPUKLULAR HER GÖRDÜĞÜMÜ ALASIM GELİYOR DEDİĞİNİZİ DUYAR GİBİYİM :D BU NASIL BİR AŞKTIR BİLİYORUM O YÜZDEN SİZİ KINAMIYORUM :) KIŞ GÜNLERİNDE DE TOPUKLUDAN VAZGECMEYENLERDENSENİZ BU BOOTİELER TAM SİZLİK BİR GÖZ ATIN AYAKKABI ÇILGINLARI :)...
  4. deri tayt modelleri bayılıyorum yaaa

deri tayt modelleri bayılıyorum yaaa

Bu deri tayt modellerine inanılmaz bayılıyorum. Kışın da giyinir dimi :D:D Ban deri tayt modellerinin yenilerini 2012 yılında trend olacaklarından bir kaç kuble resim atar mısınız. Sağolun :D
  5. Deri Tayt Kombin Örnekleri

Deri Tayt Kombin Örnekleri

deri tayt modelleri, deri tayt kombinleri, deri tayt nasıl giyilir Deri taytlar bana göre asla modası geçmeyen ve geçmeyecek bir giyim stili... Bir bayanı olduğundan çok daha çekici ve vamp hale çeviren deri tayt pantolonlar için özellikle öncelikle fiziğinizin buna uygun olup olmadığını gözden geçirmeniz gerekiyor. Bacaklarınız düzgün bir yapıya sahipse hele birde uzunsa deri tayt...

Sayfayı Paylaş