Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 Oxford Tipi Ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

oxford ayakkabı, modelleri, 2011 trendleri burada arkadaşlar.

Düz tabanın rahatlığından vaz geçemiyenlerin ilk tercihi arasına giren oxford ayakkabı modellerinin yeni trendlerini sizler için, bu yazımızda sunuyoruz Melek'ler:)

Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0
    Bunları beğeniyorum ama giymeye pek cesaret edemiyorum.:)

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83
    Ben pek sevmiyorum bu modelleri

2011 Oxford Tipi Ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oxford Üniversitesi

Oxford Üniversitesi

oksford üniversitesi oksfort üniversitesi oxford puanları oxford puanları Oxford Üniversitesi (İngilizce: University of Oxford), İngiltere'nin Oxford kentinde bulunan bir üniversitedir. 12. yüzyılda kurulan okul,Anglo-sakson dünyanın en eski üniversitesidir. Günümüzde de dünyanın en saygın eğitim kurumlarındandır. Üniversite yaklaşık 130 ülkeden 18000'den fazla öğrenciye eğitim vermektedir....
  2. 2011 D&G ayakkabıları

2011 D&G ayakkabıları

Modanın vazgeçilmezlerden biri olan D&G kışın yaklaşmasıyla beraber, yeni sezon ayakkabılarını piyasaya sürdü.Özellikle katologdaki birçok ürün bu senenin trendi olacağını gösteriyor.Sizler için seçip beğendiğim ayakkabılar....
  3. 2011 en şık topuklu ayakkabılar

2011 en şık topuklu ayakkabılar

şık topuklu ayakkabılar en şık topuklu ayakkabılar en ayakkabı al ozzo ayakkabı Güzel ve şık bu ayakkabılar sizde olsun istemezmisin :) topuklu hastası olanlar çok begenicek bu ayakkabıları:D
  4. gece ayakkabıları 2011

gece ayakkabıları 2011

gece ayakkabıları gece ayakkabıları 2011 ayakkabılar 2011 gece ayakkabılar,abiye ayakkabılar,platformlu ayakkabılar,dantel ayakkabılar,en güzel ayakkabılar,topuklu ayakkabılar. kıyafetlerimizin olmassa olmazıdır ayakkabılar. işte sizler için güzel geceler için güzel ayakkabılar :D:D :dp178::dp178::dp178:
  5. 2011 Dolgu Topuk Ayakkabıları

2011 Dolgu Topuk Ayakkabıları

2011 dolgu topuk dolgu topuk 2011 2011 yazlık ayakkabı modelleri ünlü markaların tasarımlarıyla vitrinleri süslemeye başladı.Dolgu topukların revaçta olduğu yazlık modeller farklı tarzlarıyla şıklık yarışında görünüyor. Bir kotla bile rahatlıkla kullanacağınız bu modelleri sizler için araştırdım meleklerim..

Sayfayı Paylaş