1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  2011 Roberto Cavalli Güneş Gözlüğü Modelleri

  Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  roberto cavalli gözlük modelleri 2011 roberto cavalli gözlük 2011 roberto cavalli, güneş gözlüğü, modelleri, çeşitleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler


  Roberto Cavalli'nin 2011 güneş gözlüğü modellerine geçmeden önce markayla ilgili biraz bilgi verelim melekler :)

  Roberto Cavalli yeni optik çerçeveleri ve güneş gözlükleriyle moda hayatına tarz ve pırıltı getiriyor. Cavalli’nin ilk başlarda vahşi hayvanlardan ilham alması, Gianni Versace ve onun genç ünlülerdeki popülerliğine benzetilmesine yol açtı. 1940’ta, Floransa’da, olağanüstü sanatkar bir aileye doğdu. Roberto Cavalli 17 yaşında Institute of Art of Florence okuluna başladı, mezun olunca hayli yenilikçi bir tasarımcı olarak, tasarımlarını gerçekleştirmek için yeni maddeler ve teknolojiler araştırıyor. Piton, zebra ve leopart desenleri günümüzde Cavalli özelliği olarak tanınıyor.


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


   
2011 Roberto Cavalli Güneş Gözlüğü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Güneş gözlük modelleri 2011

  Güneş gözlük modelleri 2011

  2011 güneş gözlük modelleri güneş gözlük modelleri 2011 2011 güneş gözlüğü modelleri, çeşitleri, renkleri hangileriymiş bakalım arkadaşlar yaz geliyor ve yazın vazgeçilmez muhteşem aksesuarı gözlükleri sizler için arşatırdım arkadaşlar. İşte 2011 model güneş gözlükleri
 2. 2011 Mexx Güneş Gözlükleri

  2011 Mexx Güneş Gözlükleri

  mexx güneş gözlüğü mexx gözlük güneş gözlükleri mexx, gözlük, güneş gözlükleri, 2011 modası, modelleri burada arkadaşlar. Güneş gözlüğü alacaksanız şayet, Mexx gözlük modellerinide incelemenizi öneririz Melek'ler:) Çünkü hepsi birbirinden şık güneş gözlükleri ahanda burada :)
 3. 2011 Güneş Gözlüğü Trendi

  2011 Güneş Gözlüğü Trendi

  2011 güneş gözlüğü modası, modelleri, yeni trendler burada arkadaşlar. Bu sezon güneş gözlüğü modasında, ne tarz gözlükler modaymış, buyrun bu yazımızda öğrenelim, modayı yakından takip edelim Melek'lerim:)
 4. 2011 rayban güneş gözlük modelleri

  2011 rayban güneş gözlük modelleri

  2011 güneş gözlük modelleri rayban gözlük modelleri 2011 rayban güneş gözlüğü gözlükleri 2011 rayban güneş gözlük modelleri, güneş gözlük modelleri, en güzel gözlük modelleri, aradığınız herşey burda meleklerim... en şık en güzel güneş gözlük modelleri meleklerim için burda.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş