1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

2011 Saten Gelin Ayakkabıları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2011 Saten Gelin Ayakkabıları, Gelin ayakkabıları, gelin ayakkabı modelleri, 2011 gelin ayakkabıları, saten gelin ayakkabıları, gelinliğin altına giyilecek ayakkabı, beyaz ayakkabı modelleri, gelin ayakkabıları
    Düğün sezonu açıldı...Bütün genç kızların hayali en güzel gelin olabilmektir...En güzel gelin olabilmeniz en az gelinliğiniz kadar ayakkabınızında güzel olması gerek kızlar...

İşte size en güzel gelin olmanıza yardımcı olacak 2011 Saten Gelin Ayakkabı Modelleri....

2011 Saten Gelin Ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni gelin ayakkabıları

Yeni gelin ayakkabıları

gelin ayakkabısı nerden alınır gelin ayakkabısı nereden alınır gelinlik nerden yeni gelinlik yeni Gelinliğin altında görünmesede mutlaka gelin ayakkabısı alınır adettendir işte modeller:)
  2. Renkli Gelin Ayakkabıları

Renkli Gelin Ayakkabıları

gelin ayakkabısı gelinlik ayakkabıları gelin ayakkabıları renkli renkli ayakkabısı Melekler renkli gelin ayakkabısı hiç düşündünüz mü yada gördünüz mü? Ben ilkez karşılaştım ve sizlerlede paylaşmak istedim.Eğer yeni bir gelin olsaydım asla renkli ayakkabı giymezdim heralde.
  3. Cotton Box 2011 saten nevresim takımları

Cotton Box 2011 saten nevresim takımları

cotton box, nevresim takımları, modelleri, 2011 nevresim trendleri burada arkadaşlar. Saten kumaşın şıklığı ve yumuşaklağının yanı sıra zerafeti tartışlaamaz diyor ve Cotton Box'un da bu yıl saten kumaş esintisi olan nevresim takımlarını sunuyoruz Melek'ler:)
  4. Sıradışı Gelin Ayakkabıları....Bayılacaksınız....:)

Sıradışı Gelin Ayakkabıları....Bayılacaksınız....:)

Gelin Ayakkabı Modelleri Sıradışı Gelin Ayakkabıları Hep üzülmüşümdür...Neye mi?... Genç kızlar en güzel gelinliği alırlar..Altına da ona uygun şık ve zarif gelin ayakkabısı ama ne hikmetse o ayakkabı görünmeden kimseye kayıplara karışır gider...Benimde öyle oldu sanırım :D:D...Gelin ayakkabıları görünmüyorsa işte bu sıradışı değişik ayakkabılarla kesinlikle gelinlik altındanda olsa fark...
  5. Gelin ayakkabılarında 2013 etkisi

Gelin ayakkabılarında 2013 etkisi

Bu konu; gelin ayakkabıları ve gelin ayakkabıları nasıl olmalı hakkında bilgiler vermektedir. Düğün hazırlıkları oldukça yorucu ama tatlı heyecanlar olarak anılarımızdaki yerini alır. Her detaya inip en güzel şeyleri isteriz o gün için. Gelinlik seçimi bizi en çok uğraştıran bölüm olsa dahi ayakkabı seçmekte epey vakit almıştı kendi düğünümde :D Ayakkabı seçimini sona bırakmamanızı...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş