1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

2011 Sezon Çanta Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gnc, markası, bayan çanta, modelleri, renkleri, çeşitleri, moda, 2011 sezon ürünlerini buradan bulabilirsiniz

Bayan çanta modellerini sizlerle paylaşıyorum.

Meleklerim ter modellen koydum sizle için :D:D

nese355 bunu beğendi.
2011 Sezon Çanta Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010-2011 sezonu bluz modelleri

2010-2011 sezonu bluz modelleri

bluz modelleri 2011 bluz modelleri 2011 2010 şık 2010-2011 Yaz sezonunun bluz modelleri görücüye çıktı.Modeller genellikle sade ve saten kumaşlardan oluşuyor.Çoğu bluzda fırfırlar göze çarpıyor.Renklerde ise genellikle açık tonlar tercih edilmiş.Beyaz,pudra rengi,krem vs...renklerden oluşan bluzlar gerçektende göz kamaştırıcı görünüyor:) Sezonun bluzlarından bir kaç modeli sizlere...
  2. 2011 Kış Sezonu Eldiven Modelleri

2011 Kış Sezonu Eldiven Modelleri

Kış sezonunun en vazgeçilmezi aksesuarıdır eldivenler...Hem soğuktan korur hemde şıklığınızı tamamlar...Be sezonda oldukça revaçta eldivenler...Şimdi size sezonun eldiven trendlerini sunuyorum kızlar... Renkli, Fırfırlı, Fiyonklu DVF, John Lewis Kürklü, Tüylü, Güderi Alexander MacQueen, Ugg Dirseğe kadar uzun TopShop, Karen Millen Kapaklı, Yünlü Coal, Milly Zımbalı,...
  3. 2011 Sezon Polin Elbise Modelleri

2011 Sezon Polin Elbise Modelleri

2011yaz sezonu, polin, elbise, modelleri, desenleri, kısa boy, bayan elbiselerini buradan bulabilirsiniz hanımlar bilirsiniz ki moda kıyafetten geçer en önemlisi ise elbisenizdir. Düzgün bir elbiseyi bir ayakkabı ile çantayla kolaylıkla konbin edip şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Polin marka elbise modellerini siz hanımlarla paylamak istiyorum..
  4. 2011 Sezon Bayan Çanta Modelleri

2011 Sezon Bayan Çanta Modelleri

bayan çanta modelleri 2011 2011 sezon, bayan, çanta, modelleri, hangi renkleri var, nerede satılır, hangi markadır, hakkında bilgiyi buradan alabilirsiniz DMR marka çanta modelelrini sizlerle paylaşıyorum. Hem kalite hem güzellik bir arada:)
  5. 2012 Yeni Sezon Çanta Modelleri

2012 Yeni Sezon Çanta Modelleri

2012 Yeni Sezon Çanta Modelleri - Selam kızlar sizden bu senenin yeni çanta modellerini rica ediyorum galiba bu sene renkli çantalar moda olacak yanılıyormuyum

Sayfayı Paylaş