2011 Spectra Alyans Modelleri Altınbaş'tan

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
2011 Spectra Alyans Modelleri Altınbaş'tan
altınbaş alyans modelleri 2011 alyans modelleri 2011 altınbaş
2011 Alyans Modelleri Altınbaş
Çok farklı ve çok güzel bayanlar ben kıl payı kaçırdım bari siz kaçırmayın...
“Spectra… Aşkın Büyülü Renkleri” Türk Mücevherat sektöründe farklı kategorilerde özgün koleksiyonlar oluşturarak birçok yeniliğe öncülük eden Altınbaş Mücevherat, alyans kategorisinde resimli alyans olarak da tanınan “Portre” Koleksiyonu’nun ardından şimdide “Spectra” adını verdiği yepyeni alyans koleksiyonu ile sektöre yenilik getiriyor…

Koleksiyonun adı, “gökkuşağının bütün renklerini kapsayan” anlamına gelen Spectra’dan ilham alarak oluşturuldu. Güncel moda ve trendler takip edilerek, leopar, yılan, zebra gibi doğada nadir bulunan özgün hayvanların derilerinden esinlenerek hazırlanmış desenler ve farklı renk alternatifli modellerden oluşan Spectra Koleksiyonu trendleri takip eden çiftlere kalite ve zarafeti bir arada sunuyor.
yuzuk13-397.jpg

yuzuk2-190.jpg

yuzuk13-397.jpg

yuzuk3-318.jpg

yuzuk4-8e.jpg

yuzuk5-a1.jpg

yuzuk9-ab.jpg

yuzuk8-3a6.jpg

yuzuk7-bf.jpg

yuzuk6-333.jpg

yuzuk10-326.jpg

OoOoOoOo süperlermiş canım valla bayıldım çok şık ve albenili yüzükler gerçekten zevkli bir seçim emeğine sağlık:)
yuzuk4-8e.jpg

Ben kendi adıma konuşayım çok beğendim eger ki almış olmasaydım bu tarz birsey kesin düşünürdüm hem çok şık hemde farklı ..

Alışagelmişin dışında ve bence de muhteşem... Alyans takacağım gün geldiğinde kesinlikle bu tarz olacak :) Çok tşkler Belen :)

Geri