gebe

2011 Subat Anneleri bebislerimize neler aldik?

Konu, 'Şubat Ayı Anneleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    seninkide belese geliyo desene :D
    ya harbi sen sor bide butarafa getirirlermi onu merak ettim bide kac lira oldugu önemli benim teyzemler krefeldte onlara söylerim onlar alir olmadi

2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    eee krefeldeyse daha ne istiyorsun 15dakkalik yol :) hem Ziyaret hem ticaret...
    tamam ben ilk firsatta bi gidip konu$im. 01.10.2010 büyük magzaya tasincaz orda daha cok model var demisti kadin... :)

3. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy pembis pembis tam benim dünyam. cok tatliymis... ben odayi beyaz düsünüyorum...[/QUOTE]

ya kız olunca elim başka renge gitmiyo :) ben duvar kağıtlarını beyaz yaptırdım ki oda boğalmasın mobilyalar gelince herşeyiyle odasını çeker koyarım :)

4. meral_demirezen

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ay ben cok sevdım mobılyayııııı
    ben sımdılık bısı alamıyorum cunku doktor kız gıbı gorunuyo dedı tam kesın bısı demedı desın az bişi alacam :leylek:leylek

6. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ya kız olunca elim başka renge gitmiyo :) ben duvar kağıtlarını beyaz yaptırdım ki oda boğalmasın mobilyalar gelince herşeyiyle odasını çeker koyarım :)[/QUOTE]

bende tam tersini yapcam, duvarlar pembe... mobilya beyaz :)
    ama dedigin gibi kiz oldumu elin hep pembeye gidiyor :) dün kizima body aldim, herrenk var, kocam mor al diyor degisiklik olsun, ben yine pembeleri aldim, dayanamadim :)

7. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0

8. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzellermiş canım.bebişin iyi günlerde kullansın inş.

hayırlı olsun canım kızının odası.pempiş pempiş çook güzel bi takım:)

9. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    daffodilcim saol cnm daha güzelleri oğluşunun olsun tatlım

10. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    cidden cnm sen yarıladın gerçekten yaw şaka maka hahaha kız yapılcak ne çok işin var ölee anam bacım başla sen artık bebişin cinsiyetide tam kesinleşsin ölee benim hala şüphelerim var :D

11. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

12. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0

13. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarrrr selammmm...bayıldım topıgımızeeeeeee....
    bebıslerın cıcılerını paylasmak guzel olucak.....sımdıden hepsı gule gule gıysın dıyorum.....
    meralcım bayldım kızının takımınaaaaaaa tam benım begendıgım tarzda....bende beyaz renk almayı dusunuyorum takımını ınsallah......suana kadar bız bısey almadık daha ama dayısından telsızımız geldı,bıtane zıbın halasından,üç adet corap anneanneden geldı,birtane de takım dıger halamızdan geldı......resımlerı en kısa zamanda paylasıcam kızlar.....

14. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Allah tamamına erdirsin iyi güzel sağlıklı günlerde kullanmak nasip etsin inşallah cicişlerinizi güzel anneler :)

15. meral_demirezen

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler cnm :) beğenmene sevindim :) almak mühim değil zaten hemen hepsi alınıyo.biz bugün a dan z ye herşeyini 3 saatte aldık çok zevkli bi alışveriş oluyo :)

2011 Subat Anneleri bebislerimize neler aldik? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BeBiSLeR...

BeBiSLeR...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. " yeni aldiklarim "

" yeni aldiklarim "

Kizlar aslinda pek yeni denilecek seyle rdegil bunlar, iki hafta önce almistim kendi kösemde yayinlamistim sizlerinin fikirlerini ögrenmek icin ama pek kimse bakmamis :( Bide burda sansimi deneyim dedim. Kuzenime hediye olarak aldigim ama benim hosuma gidiyor, sanirim vermicem :D:D Aldim ama pek hosuma gitmedi =) neyse kalsin lazim olur... Vazgecilmezim Cantam :D:D...
  3. 2011 Anneler Günü Ne Zaman?

2011 Anneler Günü Ne Zaman?

anneler günü ne zaman anneler gunu ne zaman günü 2011 2011 anneler günü, anneler günü nezaman, 2011 anneler günü, 2011 anneler günü nezaman, 8 mayıs 2011 anneler günü 2011 yılında anneler günü hangi gün kutlanacak bilmeyenler için hatırlatmak istedim melekler... 2011 Anneler Günü 8 Mayıs 2011 Pazar günü kutlanacak. Anneler gününün hangi güne denk geldiğini bulmak çok kolay aslında....
  4. 2011 Anneler Günü Mesajları

2011 Anneler Günü Mesajları

anne sözleri anneler günü 2011 anneler gunu 2011 günü mesajları sözleri anne mesajları, anneye mesaj, anneler günü mesajları, 2011 anneler günü,ne zaman,anneler günü tarihi,sözleri,anneler günü için güzel sözler Anaların hakkı aslında bir mesajla değil bin mesajla bile ödenmez arkadaşlar:) Öğrenci olabilirsiniz,uzakta ve gurbette oturuyor olabilirsiniz annenize atacağınız belki de bir...
  5. Aralık 2011 annelerı

Aralık 2011 annelerı

Merhaba sıtede ılk mesajım,cok heycanlıyım,11 haftalık hamıleyım ama kanamam oldugu ıcın 4 gundur yatıorum...bu donemde kanaması olan varmı?yardım edebılırmısınız?

Sayfayı Paylaş