Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

2011 uzun elbise modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kışlık uzun elbise modelleri 2011 uzun elbise modelleri 2011 etek etek 2010 yazında ön plana çıkan uzun elbise modellerini 2011 yazında da yine farklı desen,renk ve tasarımlarla görmemiz mümkün.Farklı markalardan sizler için seçtiğim bazı modelleri sizlerin beğenisine sunuyorum

Yeşil parçalı modele ben şahsen bittim çok hoşuma gitti:D
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    bayıldım uzun elbisee hasta ben bunları harika buldum... paylaşım için tşklerr canım...

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
  4. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
2011 uzun elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzun elbise modelleri

uzun elbise modelleri

tesettür elbise modelleri tesettür uzun elbise modelleri uzun ve fiyatları ve fiyatları tesettürlü hanımlar için uzun elbise modelleri.
  2. Günlük giyim uzun elbise modelleri

Günlük giyim uzun elbise modelleri

günlük uzun elbise modelleri günlük uzun elbise modelleri giyim giymek için Günü birlik gezmeler de yada komşulara oturmaya gidildiğinde genelde biz kadınlar üzerimize giyebileceğimiz rahat elbiseler tercih ederiz.Özellikle benim gibi uzun elbise giyinmeyi sevenler; genellikle tercihlerini hep uzun elbiseden yana kullanırlar.Hem rahat hemde şık olması bizim için daha önemli tabi ki:) Siz...
  3. 2011 Elbise Modelleri

2011 Elbise Modelleri

2011 etek modelleri Özel günlerinizde Özel olmak istiyorsanız bu elbiseler tam sizlere göre...
  4. 2011 elbise Modelleri

2011 elbise Modelleri

2011 elbiseler Siyah ve grinin kullanıldığı bu koleksiyonda sadelik ön plana çıkmış... oldukça sade fakat buna rağmen çok şık olan elbiseler yine bu yılın gözdesi haline gelecek gibi görünüyor....
  5. 2011 ELbise Modelleri

2011 ELbise Modelleri

2011 elbise modelleri Hangi bayan sevmezki elbiseleri... Hele hele karşısındaki sevgilisiyse ve ona güzel görünmek hedefteyse... hepiniz bu elbiseleri çok seviceksiniz :tik:

Sayfayı Paylaş