1. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    28

2011'in En Guzel Ayakkabi Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında melegimsin tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel ayakkıbalr var konunuz için ayrıca teşekkür ediyoruz. Lütfen sadece resimden oluşan ve içinde yorum olmayan konuları açmayalım.

2011'in En Guzel Ayakkabi Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 Ayakkabi modelleri

2008 Ayakkabi modelleri

nice ayakkabı modelleri nice modelleri ------------------------ALINTIDIR------------------
  2. **en guzel dostluklara**

**en guzel dostluklara**

dostluk şiirleri sinirli insana okunacak dua sinirli kişiye okunacak dua kocaya dost şiirleri [Dostluk] Derdini dinleyecek bir dosta bir an bile ihtiyacın olursa, olacaksa eğer... Yüzünde parıldayan gözyaşlarını silecek, kurutacak birini,...
  3. en guzel istiklal marsi

en guzel istiklal marsi

Güneydogu'nun küçük bir ilçesinde görev yapan hakim, ilçe disindaki > > lojmanindan görünen karakolun bir gecesini söyle anlatir: > > > > > > 'Lojmanimizin balkonundan o karakol görünürdü. Yaklasik bir aydir her > > istihbarat kaynagindan karakolun basilacagi haberi geliyordu. Üstelik > > baskinin simdiye kadar yapilanlardan çok daha büyük olacagi...
  4. En guzel dualar

En guzel dualar

dosta dualar korkulu rüya görmemek için okunacak dua EN GÜZEL DUALAR SIKINTILI ANLARDA OKUNACAK DUA OKUNUŞU: "Subhânallâhil Aziym!" MANASI: "Büyük ve yüce Allâh'ı tesbih ederim!" BESMELEYİ UNUTUNCA OKUNACAK DUA OKUNUŞU: Bismillâhi evvelehü ve âhirehü MANASI: Başından sonuna kadar Allah'ın adıyla. BU DUA KORKULARI GİDERİR OKUNUŞU: "Hasbinallahü...
  5. En Guzel Benim Evim Yarismasi : )

En Guzel Benim Evim Yarismasi : )

Merhaba Meleklerrrrrrrr, Cok farkli bir yarisma baslatiyoruz.... EN GUZEL BENIM EVIM Yarismasi.... not: Bu Resim internetten alinmis sadece ornektir,yarismada olmayacaktir Katilmak isteyen melekler, evinizin hosunuza giden en guzel kosesini, odasini, banyosunu, mutfagini, yada sadece dekorasyonunu cok begendiginiz belli bir kosesinin resmini, oncelikle bana ozel mesaj olarak aticaklar,...

Sayfayı Paylaş