1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  2012 -2013 e okul öğrenci kayıt sorgulama

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  e kayıt sorgulama 2012
  çocuğum hangi okula kayıt oldu nasıl öğreneceğim  Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda 2012 - 2013 eğitim öğretim yılı ile ilgili konularımıza bir yenisin daha ekliyor ve çocuğum hangi okul gidecek diyen anne ve babalar için, 2012 e kayıt sorgulama linki paylaşlıyoruz. Öğrenci sorgulama 2012 - 2013 linki için aşağıda ki bilgileri okuyup, verdiğimiz bağlantı linkine tıklayabilirsiniz Melek'ler.  < Konu Resmi..>  Bu sene ilk kez uygulanacak olan e kayıt sistemiyle velilerde çocukları kadar heyecanlı. 2012-2013 İlköğretime ilk defa yeni kayıt olacak öğrenciler okullara, Ulusal Adres Veri Tabanı"ndaki adres bilgileri ve T.C. kimlik numaralarının il/ilçe milli eğitim müdürlüklerinde kurulan öğrenci yerleştirme komisyonlarının okul adres eşleştirmeleri sonucunda sistem tarafından otomatik olarak yerleştirilecek.

  e okul öğrenci kayıt sorgulama için tıklayın..!

  E-Okul sistemi tarafından tüm öğrencilerin, adreslerinin bulunduğu en yakın ilköğretim okuluna kayıtları yapılacak. İnternet üzerinden çocuğun T.C kimlik numarasını girerek öğrenilebilecek.


   
2012 -2013 e okul öğrenci kayıt sorgulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 İlköğretim E Kayıt Hakkında bilgi

  2012 İlköğretim E Kayıt Hakkında bilgi

  ARtık çocuklar da e-okul e-kayıt olayından kayıt ediliyormuş. Acaba 2012 yılında bunu nası yapacağız tam olarak gerekli bilgileri vermeniz mümkün mü bana. Sağolun.
 2. E Öğrenci Notları sorgulama nasıl oluyor?

  E Öğrenci Notları sorgulama nasıl oluyor?

  E Öğrenci Notları sorgulama nasıl oluyor ben notlarımı nasıl hesaplıyabilirim lütfen bilen varsa yardım etsin bana yaaa
 3. E-Öğrenci Notları Sorgulama Linki Burada Melekler !

  E-Öğrenci Notları Sorgulama Linki Burada Melekler !

  E Öğrenci Notları Öğren E Öğrenci Notları Sorgulama Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bu Cuma günü yani 8 Haziran'da karneler dağıtılacak. :) Öğrencilerin notları da e-okul sistemi üzerinden paylaşılmaya başlandı. Sizler de çocuklarınızın notlarını karneden önce öğrenmek istiyorsanız bu sistem sayesinde netten giriş yapıp öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece BURAYA TIKLAMAK...
 4. 2012 Açık İlköğretim Okul Kayıt ve Sınav Tarihleri Tablosu

  2012 Açık İlköğretim Okul Kayıt ve Sınav Tarihleri Tablosu

  Açık İlköğretim okulu kayıtları ne zaman başlıyor 2012 Açık İlköğretim Okul kayıtları Sevgili melekler, Açık İlköğretim okulu kayıtları ne zaman başlıyor 2012 bilgileri için işte Açık İlköğretim Okul kayıtları ile ilgili kayıt ve sınav tarihleri tablosu...
 5. Meslek lisesi yerleştirme e kayıt sonuçları 2012

  Meslek lisesi yerleştirme e kayıt sonuçları 2012

  Meslek lisesine yerleştirme sonuçları ne zaman saat kaçta açılacak arkadaşlarım. Bu hususta yardımcı olmanızı rica ediyorum. Yerleştirme sınavına girdim ama sonuçları hangi tarihte nereden öğrenebilirim.

Sayfayı Paylaş