Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  2012 Af Dileme Sözleri kısa

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Af Dileme Sözleri yeni 2012 Af Dileme Sözleri kısa  Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yılın en güzel ve yeni olan af dileme sözlerini, sizlerle ve af dilemek isteyen tüm arkadaşlarımızla paylaşıyoruz :)

  [​IMG]  Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.

  Hazin Bir Son istemiyorum Bu Dünyada Ellerimi Açtım Huzurunda Af Diliyorum Gör Artık Senin için Ağlayan Gözlerimi Ne olur Sevdiğim..

  Sevgilim özür dilerim Senin Hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim

  Kırılan Kalbini Almak istiyorum Ellerime yeniden Başlamak istiyorum o öLümsüz Sevgimize Ne Olur Bir kelime Söyle Affettim Seni De Başlayalım Yıkılmayacak Aşkımıza.

  gemileri Yaktın Gittin Benide Gemilerle yakmaya Çalıştın Ama Sana Olan Sevgim herzaman Gerçekçiydi Ufak hatalar Yüzünden Bitirme Bu ilişkiyi Affet beni.

  Sanıyormusunki üzülmüyorum gülüyorum Bu Boş Odada, Senin için Ağlıyorum kendimi Affetmiyorum Bari Sen Affet beni Belki gülerim.

  Kalmadımı Sevgin bana Bittimi herşey Bir Anda? Seviyorum Seni Dinlemiyorsun beni Affet beni Desemde Duymamazlıktan geliyorsun beni…

  Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım…

  Yapılan hataları Olgunlukla Karşılayıp Ona göre Değer vermek gerekir Affetmeni Diliyorum Senden Onay bekliyorum Hadi Bırak Şu inadı Kırma Yarınlarımı..

  Gitme Bırakma Ellerimi Af Diliyorum Ağlatma Şu yüreğimi Sözlerinle Vur Dayanırım Ama Giderek Vurma yaşayamam Sensiz Gitme Ne olur özür dilerim affet beni affetmesende gitme hayatımı bitirme.

  umutlarımı geleceğime bağladım hayaller kurdum şimdi sen bunları silmek istiyorsun nekadar Af Dilesemde duymamazlıktan geliyorsun.. Bitirmekmi iStiyorsun bendeki beni ve Seni?

  ben yaşamak için Seni Sevmişim Ama Sen Beni Yaşamak için değil Zaman geçirmek için Eğlenmişsin Afedersin…!!!

  Yaşama Hakkımı Sana Devrediyorum Sen yaşa benim yerimede Zaten Affetmiyorsun Yaşamanın Değeri Kalmıyor Artık benim için tek değer sensin sende ne yapsam geri dönmezsin! Af Dilesemde gelmezsin Vicdansız Sevgilim..

  Bılirsın bır karıncayı bıle ıncıtmem… Senı de incıtmek ıstemedım, ınan kı ıstemeden oldu. Coooook ama cooooooooooooook özur dılıyorum senden.

  af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canimi ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalb senin af diliyorum huzurunda….!

  Yasananları bir çırpıda silerek atmak nekadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ah çekiyorum…

  Hayalleri Yıkılmış Bir insanım Bu Hayatta Seni Sevmekle Buldum kendimi Hayatta Şimdi Beni Bırakıp Gitme, Ne Olur Affet Bu Sana Asık Olan garibanı…..!

  Bir mum ışığı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, atesli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor bilmiyorum ama affedersen herşey daha güzel olcak biliyorum…..!

  Af diliyorum, Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin!

  Beni affet, hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi..

  Özür dilerim seni aramadığım için, özür dilerim sensiz gitmek zorunda olduğum için, özür dilerim seni orada beklettiğim için, yaptığım her yanlış için.. Lütfen beni affet.

  Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden.. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem.. Affeder misin beni?

  Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

  Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki.. Onun için? Özür dilerim canım!

  Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir ‘AF’TIR.

  Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm, ne olur beni son kez af diliyorum.

  Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

  Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni Affet.

  Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.
   
2012 Af Dileme Sözleri kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Af Nickleri - Ozur Dileme Nickleri

  Af Nickleri - Ozur Dileme Nickleri

  özür dileme nickleri Ayrılanlara af dileme nickleri, özür nickleri. İşte özür dileme msn nickleri; > Sana derdimi anLatmak istedim, sen kendini dinLedin.. HakLıydın, çok anLamLıydın.. > arKana biLe bakma, yüreğim saNa, gözLerin düşLerime emaNet.. > ağLamaLar teseLLi etseyDi, denizLer hediYe ederDim sana beni affetmen için… > soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT.. umuT yoK...
 2. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

  Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

  Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
 3. Af Dileme Sözleri 2012

  Af Dileme Sözleri 2012

  Af Dileme Sözleri 2012 Merhaba kızlar Af Dileme Sözleri 2012 sözleri istiyorum sizden bakındım siteye ama heralde forumu bulamadım ben o yüzdende kestirme olsun diye buradan yazdım :D
 4. Sevgiliden Af Dileme Özür Sözleri

  Sevgiliden Af Dileme Özür Sözleri

  Bu konu sevgiliden özür dileme sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Sevdiğiniz kişi ile aranız bozulmuş olabilir ve hatta ayrı düşmüş de olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin kalbini kırdığınızı düşünüyorsanız ve gönül almak için özür sözleri ve mesajları arıyorsanız sizler için en romantik ve duygusal af dileme sözlerini paylaşıyorum. Kimbilir belkide aşağıdakilerden seçtiğiniz bir özür...
 5. Sevgiliden Af Dileme Sözleri Facebook

  Sevgiliden Af Dileme Sözleri Facebook

  Sevdiğiniz kişiden af dileyen sözler ve mesajlar arıyorsanız sizler için en anlamlı v een güzel af dileme sözlerini bu yazımız da paylaşıyoruz. Bılırsın bır karıncayı bıle ıncıtmem... Senı de ıncıtmek ıstemedım, ınan kı ıstemeden oldu. Coooook ama coooook ozur dılıyorum senden... Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem...

Sayfayı Paylaş