gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  2012 Aslan burcu yorumları

  Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  aslan burcu 2012 yorumları aslan burcu 2012 kariyer

  Aslan burcu 2012 yılı yorumları ve hedefledikleri kariyer konuları yorumlarını bu yazımızda konu alıyor ve tüm aslan burcu melek'lerimizi ve misafirlerimizi buraya alıyoruz :)


  [​IMG]

  2012′de sorumluluklar alacaksınız. Zoru başarmanız beklenecek. İş hayatınız karmaşalarla dolu olabilir. Buna karşın, aşk hayatınızda, kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz

  2012′de sizi neler bekliyor

  2012 yılının ikinci yarısında hayatınızda önemli bir dönemeçe doğru ilerleyeceksiniz. Uzun zamandır planladığınız ama başlayamadığınız projeleri ve işleri daha büyük bir sebat ve kararlılıkla ele alabileceksiniz. Bu dönem size ikili ilişkilerinize daha ciddi bir gözle bakma gereğini hissettirebilir. Siz kendinizi yeniden tanımlamaya başlayınca, yapmaya çalıştıklarınız eşiniz ya da yakın arkadaşlarınız tarafından çok olumlu biçimde değerlendirilmeyebilir.

  Şanslı alanlar:
  Yılın ikinci yarısında, Satürn sizi disiplin altına alacak ancak Jüpiter’in destekleyici açısı altında bu dönemde özellikle eğitim, yakın çevreniz, kardeşler ve kısa yolculuklar açısından güzel olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Eğitim hayatında olanlar için bu keyifli ve verimli bir dönem olacak. Aynı zamanda bu dönem entelektüel faaliyetler, yazı yazmak ve yolculuklar açısından da son derece hareketli ve canlandırıcı olabilir. Kendinizi sözlerle daha iyi ifade edebileceksiniz. 26 Ekim sonrasında ise, maddi kazançlar ve özellikle toprağa ya da gayrimenkule ait kazançlar söz konusu olabilir.

  Mücadele alanları:
  16 Temmuz sonrasında, sizin için çok daha yüksek konsantrasyon ve dayanıklılık gerektiren bir dönem başlıyor. Kendinizi sınırlanmış ve zorda hissedebilirsiniz. Ancak bu sayede daha gerçekçi olabileceksiniz. Sizi canlı tutan ve keyif veren konuları es geçmemeniz ve kendinizi rahatlatmanın yollarını aramanız gerekli. Mars, 28 Temmuz’dan itibaren Boğa burcuna geçecek. Bu transitin iş hayatınızı yakından etkileyeceğini söylemeliyiz. 1 Ekim–15 Aralık arasında süregelen işler, özellikle mesleki proje ve girişimler kararsızlık ve tıkanmalara yol açabilir.

  Aşk ve İlişkiler
  Aslan’ların evlilik delisi olduğunu söyleyemeyiz. Bu burç, beraberliklere kendilerine tatmin sağladıkça yakın duran ama aynı zamanda ilişkiyi bitirecek özgürlüğe de sahip bir burçtur. En azından böyle hissetmek ister. Aşk ve eğlence bir arada gidebilir. Gösterişli şeyler, spor, riskli oyunlar Aslan’lar için heyecan kaynağıdır. Aşkta risk alırlar ama kontrolü de elden bırakmak istemezler. Güven, onlar içinde önemlidir. Çok fazla partner değiştirme eğilimi göstermezler.

  Aslan Kadını:
  Aslan kadını duygusal açıdan cömert, neşeli, kendinden emin bir hava sergiler. Ona söz geçirmek hiç de kolay değildir. O, kraliçedir. Kraliçeler de isteklerinin yerine gelmesini ister. Aslan kadını cömert, güven veren, zayıf karakterlerden hoşlanmayan, gururlarına düşkün bir profil çizerler. Son derece rekabetçidirler ve ilişkilerinde baskın taraf olmayı isterler. Şımartılmak ve lükse kaçmak onlara neşe verir.
  2012 yılında 9 Ocak’a kadar olan dönem, 22 Mart–15 Nisan, 28 Haziran-23 Temmuz, 8 Ekim–5 Kasım tarihleri arasında aşk hayatında olumlu gelişmeler çok daha kolay gelebilir. Mars, 12 Haziran–28 Temmuz döneminde burcunuzla son derece olumlu açıda kalırken aşkta sizi maceracı kılabilir.
  20 Mart–1 Mayıs ve özellikle 28 Temmuz sonrasında Mars’ın fazla enerjisini daha yapıcı yönde kullanmaya bakmalısınız.

  Aslan Erkeği:
  Aslan erkeği de kral rolünü oynamayı isteyecektir. Sevgisinde cömert, gücünü hissettirmek isteyen, gururunu önde tutan karakterlerdir. Bu arada onları eğlendirici, şakacı ve sürekli büyük projelerden bahsederken de bulabiliriz. İsteklerinin hemen yerine gelmesini istemeleri onları bir patron havasına da sokabilir.
  12 Haziran–28 Temmuz arasında aşkta kendinizi ifade etmeniz çok daha kolay olabilir. 9 Ocak–2 Şubat, 15 Nisan–10 Mayıs, 11 Eylül–8 Ekim tarihleri arasında aşk hayatınızda yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.

  En iyi ilişkiler : Aslan – Terazi, Aslan – Yay
  En zor ilişkiler: Aslan – Kova

  İş ve Para:
  Yılın ikinci yarısına hazırlıklı girmelisiniz. Sorumluluklar alacaksınız ve zoru aşmanız beklenecek. 28 Temmuz sonrasında Mars’ın sert bir açıda uzun süre kalması ve geri gitmesi iş hayatında ve kariyer alanında bazı beklemeler, karmaşalar ve tam olarak ilerleme gösteremeyen projeler anlamına gelebilir. 20 Mart–1 Mayıs döneminde de ortaklaşa konular beklediğinizden daha problemli bir hal alabilir, karşıtlıklarla karşılaşabilirsiniz.

  Sağlık:
  2012′nin ikinci yarısında sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz. Mars’ın sert açılarının hüküm sürdüğü 6 Şubat–1 Mayıs ve 28 Temmuz sonrasında aşırı iş yükü ve gerginliklere dikkat etmelisiniz.

  Rezzan Kiraz

   
2012 Aslan burcu yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslan Burcu 2009 Yılı Yorumları

  Aslan Burcu 2009 Yılı Yorumları

  Jüpiter Genel Etkileri: Sevgili Aslanlar, 5 Ocak 2009 itibariyle karşıt burcunuz Kovada ilerlemeye başlayacak Jüpiter gezegeni 18 Ocak 2010 tarihine kadar bu pozisyonunu sürdürecektir. Bu enerji özellikle ciddi ilişkiler ve evlilikle alakalı konularda beklenmedik gelişmelerin yaşanması açısından önemli gözüküyor. Jüpiter bundan önceki Kova burcu pozisyonunu 1997 Ocak ayında gerçekleştirmiş...
 2. 2012 Aslan Burcu Yorumu

  2012 Aslan Burcu Yorumu

  2012 Aslan burcunu neler bekliyor burç yorumları hakkında detaylı bilgiler... Aslan Burcu 2012 Yorumu Satürn gezegeni 2012 yılında, kişisel değerler, maddi ve manevi kaynaklarınız, mallarınız, yetenekleriniz, fiziksel ihtiyaçlarınız kısaca finansal güvenliğiniz konularında eğitici olmak adına dersler vererek, engellerle karşılaştırarak ve zorluklar vererek sabırlı olmanız için baskıda...
 3. 2012 Aslan Burcu Aşk Hayatı

  2012 Aslan Burcu Aşk Hayatı

  2012 Aslan Burcu Aşk Hayatı Yorumu Aslan Burcu Aşk Hayatı Yorumları Aslan Burcu 2012 Aşk Hayatında Neler Olacak
 4. 2012 Ocak ayı Aslan Burcu Yorumları

  2012 Ocak ayı Aslan Burcu Yorumları

  Aslan Burcu 2012 Ocak yorumu 2012 Ocak Ayı Burç Yorumları Aslan Benim gibi aslan burcundan oaln Melek'lerimiz ve misafirlerimiz, işte bizi 2012 yılında bekelyen burç yorumlarımız :) şimdi gelin yeni yılda bizi ne bekliyormuş öğrenelim burçdaşlarım :) 2012 Ocak ayı Aslan Burcu Yorumları Aslanlar Ocak ayında bu ay ruhsal dünyalarına dikkat etmeli diye başlayım yorumuma. Gerek iş yerinde...
 5. burç yorumları- aslan 2012

  burç yorumları- aslan 2012

  Evetttt sevgili Melekler Aslan burcunu 2012de neler bekliyomuş birlikte görelim :D Aslanlar için genel olarak güzel bir dönem. Fakat aslanlar Jüpiter'in sorgulamaları nedeniyle öylesine derinleşip öylesine ayrıntılarla ilgileniyorlar ki bu arada şanslarını da sorguluyorlar. Şansınızı sorgularsanız fırsatlar kaçar gider. Fırsatları değerlendirmek için biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Detay ve...

Sayfayı Paylaş