1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  2012 Başpehlivanı Kim Oldu biliyor musunuz

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kızlar 2012 Başpehlivanı Kim Oldu bu konuda bilgisi olan var ise bana yazsın lütfen.
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  51. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin başpehlivanı, finalde rakibi Recep Kara'yı yenen Ali Gürbüz oldu. Finale gelinceye kadar zorlu rakipleri yenerek finalist olan Ali Gürbüz ve Recep Kara’nın final maçı seyirciler tarafından sık sık protesto edildi. Atak bir güreşin tersine kontrollü bir mücadele ortaya koyan iki pehlivan 30 dakikalık normal sürede birbirlerine üstünlük kuramadı. Daha sonra 15 dakika süren puanlamaya geçildi. Puanlamada da aynı kontrollü güreşlerini devam ettiren Kara ve Gürbüz, sürekli olarak hakem heyeti tarafından ikaz edildi. Bu arada hakemler pasif güreşen her iki pehlivana da iki ihtar verdi.

  Ali Gürbüz, finalde Recep Kara’yı mağlup ederek ilk defa Kırkpınar’da başpehlivanı olma onurunu yaşadı.
  Gürbüz, galip geldikten sonra sevincini tribünleri dolduran Antalyalı güreşseverlerle paylaştı. Finalde kaybeden Recep Kara ise çayırda gözyaşlarına hakim olamadı.
   
2012 Başpehlivanı Kim Oldu biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kötü yol dizisi oyuncuları kimler biliyor musunuz

  kötü yol dizisi oyuncuları kimler biliyor musunuz

  Yeni bir dizi başlayacakmış galiba, okullar da tatil rahat rahat izlerim diyorum, dizinin adı kötü yolmuş, acaba oyuncu kadrosu hakkında bilginiz var mı ?
 2. Önemli Besteciler Kimlerdir biliyor musunuz

  Önemli Besteciler Kimlerdir biliyor musunuz

  Kızlar sizden ülkemizde ya da dünyada ki Önemli Bestecilerin Kimler olduğunu biliyorsanız bu sayfadan bana yazarak paylaşım yapmanızı rica ediyorum. Evet Önemli Besteciler Kimlerdir yazın:)
 3. Abbasiler Kim Tarafından Kuruldu biliyor musunuz

  Abbasiler Kim Tarafından Kuruldu biliyor musunuz

  Merhaba arkadaşlar sizlere Abbasiler hakkında merak ettiğim bir soru soracağım acaba Abbasiler Kim Tarafından Kuruldu bilen var mı sizlerin arasında? Abbasiler Kim Tarafından Kuruldu biliyorsanız bana cevabı yazın.
 4. Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları kimler biliyor musunuz

  Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları kimler biliyor musunuz

  Kızlar Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları kimler bu dizide kim oynayacak ve dizi ne zaman hangi kanalda başlıyacak biliyorsanız lütfen bu sayfadan bizimle paylaşın.
 5. Googleın Sahibi Kim Biliyor musunuz ?

  Googleın Sahibi Kim Biliyor musunuz ?

  Bu konu.; googleın sahibi hakkında bilgi vermektedir. Sevgili melekler, hergün başına geçtiğiniz ve aklınıza her geleni sorduğunuz google acaba kime ait hiç düşündünüz mü ? Her ne kadar yahoo, bing ya da yandex arama motorları kullanılsa da, arama motorları içinde en çok kullanılanı olan google kimin , sizlere bu sayfamızda bilgiler vermek istiyoruz. 1996 yılında üniversite...

Sayfayı Paylaş