2012 Boğa Burcu Yorumu

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
2012 Boğa Burcu Yorumu
2012 de bo?a burcunu neler bekliyor, rezzan kiraz neler demi? hakk?nda bilgiler...

Evet s?rada Bo?a burcu var arkada?lar?m. Benim e?im de bo?a burcu hatta o bu burca ökküz burcu diyor. ??te bizleri bekleyenler burada :eek:rkide:
boga%20burcu-3c1.gif

2012 y?l?nda , çevrenizle her zamankinden farkl? bir ileti?im içinde olacaks?nz. Ailenizle ilgili konularda yarat?c?l???n?z kullanmak isteyebilir ve zevklerinizi onlarla payla?maktan son derece mutlu olabilirsiniz 2012 y?l?nda da ara?t?rmac? bir ruha sahip olu?unuz ba?ar?n?z? olumlu etkileyecek. Yeni bir i? projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yan?ltmad???ndan emin olabilirsiniz. Giri?imcili?iniz ve aktif yan?n?zla, çevrenize örnek olucaks?n?z.

Ayr?ca 2012 y?l? siz Bo?alar için, yüksek e?itim, yabanc? ülkelerle alakal? tüm ba?lant?lar, hukuk,din, politika, yay?mc?l?k, yabanc? dil ö?renme, akademik kariyer elde etme ve meslek sahibi olmak ve iyi bir pozisyon elde edebilmek iste?i kendinizi en fazla zengin, de?erli ve etkileyici olarak görmek iste?iniz alanlar olacakt?r.

eeeeee bu kadarmıııııı :uhu: hani burda para yokk çoluk çocukk yokk bananee sevmedimm ben bu yorumuu istememm :seker: :tsk::küstüm:

Geri