2012 de aşılama yaptıranlar buraya

Arkadaslar çok bunaldım artık ben cocuk istiyorum kocamla anlaşamıyoruz artık benden çok uzaklaştı daha eve gelmedi offffoffff benim gibi olan var mı ne yapmaliyim

Arkadaslar çok bunaldım artık ben cocuk istiyorum kocamla anlaşamıyoruz artık benden çok uzaklaştı daha eve gelmedi offffoffff benim gibi olan var mı ne yapmaliyim

Canım hepimiz çocuk istiyoruz ama senin gibi bunalıma girmiyoruz olursa olur omazsa yapacak birşey yok allah hepimize ins.çocuk nasip eder bence önce eşinle ilgilen unutmaki onlarinda çocuklardan bir farkı yok demi:))

Slm secoş çok heyecan yapma kizzz:)

Cemoşcum :))) 12 nisan sabahı dr gidicem. ilacım bitiyor sanırım iğne olacakmışım (yumurta çatlatıcı) sonrasındada ayın 16'sı P.tesi günü aşılamam olacak.1 mayıs gibi tutup tutmadığını öğrenicem.
Anne olmak için yaş ilerledi. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin. Ben hepimiz için dua ediyorum. Rabbim herkese anne olmayı nasip etsin. ÖZELLİKLEDE DUA EDENLERİN...

Cemoşcum :))) 12 nisan sabahı dr gidicem. ilacım bitiyor sanırım iğne olacakmışım (yumurta çatlatıcı) sonrasındada ayın 16'sı P.tesi günü aşılamam olacak.1 mayıs gibi tutup tutmadığını öğrenicem.
Anne olmak için yaş ilerledi. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin. Ben hepimiz için dua ediyorum. Rabbim herkese anne olmayı nasip
etsin. ÖZELLİKLEDE DUA EDENLERİN...

Herşeyin hayırlısı canım sadece sizin için değil bütün dünyada anne olmak isteyen herkes için dua ediyorum ınş herkes hamile kalır AMiN:)

günaydın canlar :) ve sanal arkadaşım Cemoşcum :) İstanbul tarfiği berbat! hava bozuk...
İçimde kocaman umutlarım var.işe yeni geldim. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Bu arada dün aldığım bir haberi paylaşmak istiyorum. 4 yıldır bebek sahibi olamayan bir arkadaşım, soğan suyu içmiş vucudu temizliyormuş herkese tavsiye edilir... Allahımın hikmeti işte hamile.
Güzel bir hafta diliyorum siz sırdaşlarıma :parti:

Gunaydin secoş burada süper bir hava var ya benim buraya girdigimden eşimin haberi yok dün akşam bana sen kime ne yaziyorsun diye sordu biraz kiskandi herhalde:) neyapim yazinca rahatliyorum secoşcum sormasi ayıptır ama yaşın kaç senin???

Geri