2012 de aşılama yaptıranlar buraya

Tatlım nerde yaşıyosun bilmiyorum ama sana bir tavsiyem olacak. Spermler 7-8 saat hareketliliğini korur ve 20 saate kadar yaşarmış diye biliyorum. Ama bu işlemleri tüp bebek merkezinde yaptırmanda fayda var. Benim ilk aşılamam bilinçsizce oldu araştırmadan tek tavsiye ile hemen gidip yaptırdım. Bence sen bu işten anlayan bir tüp bebek merkezi bul. Bu süreçlerde moral önemli! biz bu kadarheycanlıyken bide etrafın gereksiz kapsris ve baskısı bizleri mahvediyor.içine sinmeyen bir yerde yaptırma sakın. biraz araştır.seni anlayan dinleyen surat asmayan önemseyen bir doktorla çalışmanı tavsiye ediyorum. Eğer istanbuldaysan burda birsürü düzgün merkez var onlardan birine git canım...:date:
Konyada yasıyorum burda cok secenek yok 3 tane tup bebek merkezı ve 2 unı hastanesıı var cok dra gıttım kımısı cok erken dedı kımısı vakıt kaybetmeden yaptıralım dedı bılmıyorum 6 aylık evlıyım belkıde ben acele edıyorum mesela ben hıc catlata ıgnesıyle kendılıgınden catlamasını bekleyıp normal yollarla denemedım dırek asılama yapıldı bana bugun o doktora gıtmek ıstemıyorum ya ben o gun sunu soylemesını beklerdım tamam ora yaptır sonra bana gel bakalım...ama o ne yaptı eger orda yaptırırsan bundan sonra hıcbır ıslemıne karısmıycam sakın bana gelme dıye trıp yaptı telefonda nyse dedım yumurta takıbını vs hep o yaptı haklı dedım gıttım bu sefer surat yaptı 14 gun once bır heycanla sustum ıcıme attım ama sımdı kızıyorum kendıme belkıde kadının tezıydı bu!!! sankı ben onun ogrencısıyımısım gıbı bı surat bı tavır aptal gıbı ozur dılıyorum ya tamam kapatalım bu konuyu dıo ve hala ona yaptırıyorum asılamayı off:.( nereye gıdıcem kımı bulucam bılmıyorum Allahım bı kolaylık versın bıze...

arkadaşlar bende bu ay ilk aşılamamı yaptırıcam ilaçları almaya başladım çok farklı duygular içindeyim Allahım hepimize yardımcı olsun çok zor çok
Allah kolaylık versın asılaman hayırlı olsun ınsan oyle oluyor 14 gun once bende cok heycanlı ve farklı duygular ıcındeyım ama olmadı Rabbım bızım gıbı zorluk ceken herkeze versın cnm ıns olur...

Üzülme canım benim ya hep yanındayız sıkma tatlı canını Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda nasip eder..
saol cnm tsk ederım destegın ıcın olmadı napalım kısmet degılmıs belkı okumussundur doktorla sorun yasadım bırazz sımdı gıtmeye cekınıyorum doktor fobısı basladı :( sımdı baskasına gıtsem yıne aynı seylerı anlat yne basa don bılmıorum ne olcak...konyada cok secenegım yok zaten of

slm.benim sorun eşimde sperm sağlıklı degil ve hareket yavaş 4 senelik evliyim 5 aylık bebeğğimi sağlıksız olduğu icin yaşamz dendi ve sonlandırdık adetimi bekliyoruz ilk defa asılama yaptırıcaz

kızlarr bugun dra gıttım adetımın gelmesını beklıyoruz yenıden asılama yapılcak ıns hepımız ııcın ıyı olur yenıden heycan ve umutlar basladı :))

gökcemixxx seni smile'den bile olsa gülümseyerek görmem ne güzel.
Karar verdinmi canım nerede yaptıracaksın aşılamanı. Kafandaki soru işaretlerinbitmiştir umarım. çok sevindim bir an önce başlamana canım benim

Geri