2012 de aşılama yaptıranlar buraya

canımcımmm nasılsınn? evet hiç fırsat olmadı yazmaya.
Karne vericez onun telaşına daldıkki sorma. 8 Haziran gelsede göndersek bizim yumurcakları tatile :)))

bu gün aşılamamın 5. günü bitiyor cemoşum..Gayet iyiyimmm ben. sonuç için 30 haziranı bekliyorum bir yandanda ilaçlara devam. sıfır belirti! kanamam geçti 2 gün ara ara gelmiştiii.
vallahi özledim sizi. bizim kızlardanda ses yok. umarım herkes iyidir herşey yolundadır .
aramıza yeni arkadaşlar gelmiş HOŞGELMİŞLERRR SEFALAR GETİRMİŞLER :))))))))))

BU AY HAMİLER HABERLERİNİ GÖRMEK İSTİYORUMMMMMMM BU TOPİCDE... BİZDEN BİRİLERİİ HAMİŞ OLUR İNŞALLAHHHH.:d014:

Canım hayırlı haberlerini bekliyoruz..

Selam Gökçemix, Yeni bir doktor yeni bir umut demek, inşallah bu yeni doktor sana uğurlu gelir ve bir an önce bebeğine kavuşursun cnm.
Senin ne zaman yapılacak aşılaman cnm?

slm cnm yenı doktor yenı umut :) ama yenıden bır kafa karısıklıgı da aynı zamanda:) doktorum klomenle asılamanın tutmayacagını soyledı asılamada gonal f dıe bır ıgneyle daha kesın sonuc elde edılecegını soyledı klomenle guzel bır yumurta elde edemeyız dedı zaten gecen ay yaptırmıs oldugun asılamada da guzel bır yumurta olusmadan yapılmıs yanls bır tedavı dedı bu ay asılama yapılmıcak bu ayı pas gecıcez adetın 2.gunu yenıden tsh vs gıbı tahlıller yapılcak kafam cok karıstı aynı zamanda hamılede kalabılırsın gebelık testı yaptırmadan kesınlıkle ılac alma dedı.sımdı bunu soyleyen doktorum prof.tup bebekte gercekten guvenılen bır ısım.sımdı tutmayan arkadaslarımızın bu yuzden mı tutmuyor anlayamadım ben gunde 3 kez ıctım klomenı ama yeterlı gelısme olmamıs bırde bana klomenle asılama yapılmasıyla gun asrırı bırlıkte olmada kı gebelık oranı aynıdır dedı yazık maddı manevı yorulmussun asılamayı daha guclu ılaclarla yapıcagını soyledı anlıcagınız benım asılama olayı bu ay ertelendı ıns sızlerın tutmus olur cnmm

slm cnm yenı doktor yenı umut :) ama yenıden bır kafa karısıklıgı da aynı zamanda:) doktorum klomenle asılamanın tutmayacagını soyledı asılamada gonal f dıe bır ıgneyle daha kesın sonuc elde edılecegını soyledı klomenle guzel bır yumurta elde edemeyız dedı zaten gecen ay yaptırmıs oldugun asılamada da guzel bır yumurta olusmadan yapılmıs yanls bır tedavı dedı bu ay asılama yapılmıcak bu ayı pas gecıcez adetın 2.gunu yenıden tsh vs gıbı tahlıller yapılcak kafam cok karıstı aynı zamanda hamılede kalabılırsın gebelık testı yaptırmadan kesınlıkle ılac alma dedı.sımdı bunu soyleyen doktorum prof.tup bebekte gercekten guvenılen bır ısım.sımdı tutmayan arkadaslarımızın bu yuzden mı tutmuyor anlayamadım ben gunde 3 kez ıctım klomenı ama yeterlı gelısme olmamıs bırde bana klomenle asılama yapılmasıyla gun asrırı bırlıkte olmada kı gebelık oranı aynıdır dedı yazık maddı manevı yorulmussun asılamayı daha guclu ılaclarla yapıcagını soyledı anlıcagınız benım asılama olayı bu ay ertelendı ıns sızlerın tutmus olur cnmm

Gökcemix tatlımmm nasılsın?
sen güzelce dinlen bu ay canım benim...aşılamada yumurtanın büyüklüğü ve çatlamış olması çok önemli. aşılamadan önce mutlaka bakılması gerekir yumurtanın son durumuna, biz bunu menekşe morla yaşadık canım benim. İnşallah senin için en hayırlısı ne ise o olur. Herzaman yanındayız, bütün gelişmelerini yaz bize olurmu ? Rabbim hayırlısını verir inşallah...

[h=3]MEVLANA[/h]

Sizinle paylaşmak istedimm...
Üzülme der Mevlana ...! istedigin bir sey olmuyorsa ya daha iyisi olacagi icin ya da gercekten olmamasi gerektigi icindir

spremencimmm nasılsın sende durumlar nasıl? uzun zamandır yoksun ortalarda canım. Özledim hepinizi, bakıyorum yoksunuz :(((
bebişler olana kadar gitmek yok burdasınızzzz. Beraber kutluycaz oldumu?

Merhaba canım buralardayım... fırsatım oldukca yorumları okumaya çalışıyorum herkesin bebişi olana kadar burdayım hiç bir yere gitmiyorum sonuna kadar burdayım :) 2 ay ara vermiştik haziran ayında 2. aşılama yapılacak şimdiden çok heycanlıyım ...

Merhaba canım buralardayım... fırsatım oldukca yorumları okumaya çalışıyorum herkesin bebişi olana kadar burdayım hiç bir yere gitmiyorum sonuna kadar burdayım :) 2 ay ara vermiştik haziran ayında 2. aşılama yapılacak şimdiden çok heycanlıyım ...

az kalmış canım... göz açı kapayana kadar gelir inşallah haziran. 2. aşılamalarımız tutsun kucaklarımız bebişle dolsun inşallah.
sonuna kadar bekleyip birbirimizi tebriik edelimmm burdan canım benimmmm.

Bu mubarek Regaip kandilinde,dua kapılarının sonuna kadar açıldığı 3 aylarda hepimizin bebeklerine en kısa zamanda kavuşmasını Rabbimden istiyorum.
Rabbim hepimizin ailesine sevdiklerine sağlık huzur versin, kucaklarımızı bebişlerle doldursun inşallah...

Geri