2012 de aşılama yaptıranlar buraya

Çok teşekkür ederim sağol emeğin çok büyük sen demeseydin belki bulamazdım o hastaneyi çok sağol çok teşekkür ederim Allahım inşallah bu mutluluğu herkese yaşartır çok güzel çok farklı bir duygu 15 gün sonra kontrole gidicem hayırlısı neyse o olsun

canım benimmmmm, vesile olduysam azıcık dahi yardımım olduysa ne mutlu bana. çok çok çok sevindim inan.buraya ilk geldiğimiz günler geldi aklıma nasılda umutla birbirimize dua ediyorduk, yavaş yavaş şeytanların bacaklarını kırmaya başladık. benim bebişimde 2 aylık oldu. ultrasonda yavaş yavaş görünmeye başladı.mide bulantılarım hat safada.çok güzel duygular bunlar.Rabbim herkese yaşatsın inşallah...sevgiyle kal supremenim :)))

slm kader arkadaslarım ALLAHIMA BİNLERCE SÜKÜRLER OLSUN UZUN SUREN BEKLEYIS SONUNDA BUYUK BIR MUCIZEYLE SONUCLANDI :) nısan ayında asılama yaptırmıstım tutmamıstı cok uzulmustum hazıran ayında tekrar asılama kararı almıstık ancak bı turlu adet gorememıstım adetım 5 gun gecıktı dra gıttım bı umutla ne yazıkkı sonuc negatıftı... adet sokturucu ılac kullandım kızlar adetım yıne gelmedı cıldırıcaktım 10 gun oldu gelmedı gecen hafta dr a gıttım nıe gelmıyo dıe...ve sonuc 233,1 GEBESIN DEDI dunyalar benım oldu cok sukur Rabbım ısteyen bızım gıbı sıkıntı ceken herkeze versın yanlız sımdı bı sorunum var adet sokturucu dusuge sebeb olabılırmıs:,,( vajınadan jel kullanıyorum bıde progestan 200luk ılac alıyorum gunde 1 kez inş bı sorun olmaz benım durumum da olanınız varmı ...

slm kader arkadaslarım ALLAHIMA BİNLERCE SÜKÜRLER OLSUN UZUN SUREN BEKLEYIS SONUNDA BUYUK BIR MUCIZEYLE SONUCLANDI :) nısan ayında asılama yaptırmıstım tutmamıstı cok uzulmustum hazıran ayında tekrar asılama kararı almıstık ancak bı turlu adet gorememıstım adetım 5 gun gecıktı dra gıttım bı umutla ne yazıkkı sonuc negatıftı... adet sokturucu ılac kullandım kızlar adetım yıne gelmedı cıldırıcaktım 10 gun oldu gelmedı gecen hafta dr a gıttım nıe gelmıyo dıe...ve sonuc 233,1 GEBESIN DEDI dunyalar benım oldu cok sukur Rabbım ısteyen bızım gıbı sıkıntı ceken herkeze versın yanlız sımdı bı sorunum var adet sokturucu dusuge sebeb olabılırmıs:,,( vajınadan jel kullanıyorum bıde progestan 200luk ılac alıyorum gunde 1 kez inş bı sorun olmaz benım durumum da olanınız varmı ...

canım gözün aydın rabbim bu kadar vermiş inşallah sonunuda getirir bende tedavi görüyorum şu an bu ay aşılama yapılacak çevreden duyduğum kadarıyla progestanı mutlaka kullan ve hareketlerine dikkat etmelisin çünkü ani hareketler ağır iş ve fazla ayakta kalman iyi olmayabilir bence doktorunun söylediklerine harfiyen uy ve dinlen rabbim kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza

canım gözün aydın rabbim bu kadar vermiş inşallah sonunuda getirir bende tedavi görüyorum şu an bu ay aşılama yapılacak çevreden duyduğum kadarıyla progestanı mutlaka kullan ve hareketlerine dikkat etmelisin çünkü ani hareketler ağır iş ve fazla ayakta kalman iyi olmayabilir bence doktorunun söylediklerine harfiyen uy ve dinlen rabbim kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza

çook tsk ederım cnm ısteyen herkese versın Rabbım tedavının karsılıgı ıns tatlı bır sevınce donusur cok dıkkat edıyorum kan degerlerım atıyor ama progestoron hormonum dusukmus ıns bu ılaclarla fayda gorebılırım cnm darısı basınıza hıc moralını bozma asılama cok onemlı benım asılmam tam bır fıyaskoydu sonra yenıden asılama yapalım dedık bu sefer doktor 1 ay erteledı yumurta gelısmemıs rahım duvarım ınceymıs ıste ALLAHIM oyle buyukkı butun bunlara ragmen bır mucıze verdı bana ve ben pkoluyum o yuzden hıc moralını bozma cnm

Merhaba canlarım ve mucize gerçekleşti..

BHCG 124 çıktı hamileyim Güzel Rabbim hepinize nasip etsin dualarım sizinle.

Suprememmm, canımmm..Siteye mutlu haber vermeye girdim ve birde ne göreyim..Sen de hamilesinnnn :)) Canımm çok çok tebrik ederim.Allah tamamına erdirir ve sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın inşallah.

Bende an itibariyle 5+2 haftalık hamileyim kızlarrr..:=)

Hem de onca uğraş ve çabadan sonra normal yolla oldu :) Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın..Bu siteye ilk girdiğimde o kadar umutsuzdum ki şu ana inanamıyorum..Hepinize ayrı ayrı dua ediyorum canlar.İnşallah en kısa zamanda allah sizin de yüzünüzü güldürecek..Umudunuzu hiç kaybetmeyin..Asla pes etmeyin..
Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen başta Secoş olmak üzere :) herkese çok çok teşekkür ediyorumm.

Hepinizi çok seviyorum.

Sevgiyle kalın..

Gokcemixx, canımm çokk tebrik ederim..Allah tamamına erdirir inşallah.Canım hiç moralini bozma, gönlünü ferah tut..
Doğru zaman geldiyse bebeğin seninle kalacaktır..
Kontrollerini ihmal etme yeter..

Suprememmm, canımmm..Siteye mutlu haber vermeye girdim ve birde ne göreyim..Sen de hamilesinnnn :)) Canımm çok çok tebrik ederim.Allah tamamına erdirir ve sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın inşallah.

Hem de onca uğraş ve çabadan sonra normal yolla oldu :) Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın..Bu siteye ilk girdiğimde o kadar umutsuzdum ki şu ana inanamıyorum..Hepinize ayrı ayrı dua ediyorum canlar.İnşallah en kısa zamanda allah sizin de yüzünüzü güldürecek..Umudunuzu hiç kaybetmeyin..Asla pes etmeyin..
Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen başta Secoş olmak üzere :) herkese çok çok teşekkür ediyorumm.

Hepinizi çok seviyorum.

Sevgiyle kalın..

gözün aydın canım darısı başımıza rabbim bebeğini hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsinnn

..

Hepinizi çok seviyorum.

Sevgiyle kalın..

gözünüz aydın hamile arkadaşlarım hep bir anda aynı mutluluğu yaşıyorsunuz ne mutlu sizlere Allah sağlıklı kucağınıza almak nasip etsin o kadar şanslısınız ki çok imreniyorum size
darısı bizim başımıza inş.
dualarınızı esirgemeyin nolur ben baya sıkıntılıyım sadece pco değil o ve başka şeylerde var o yüzden hayal gibi geliyo bana anne olmak...
ama rabbim istedikten sonra ol dedikten sonra sıkıntı engel kalmaz size de ol demiş olmuş hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin inş.sevgiler

Geri