2012 de aşılama yaptıranlar buraya

arkadaşlar test sonucum pozitif çıktı ama kahverengi lekelenmem var dr iğne verdi düşük engelleyicisi sevincim kursağımda kaldı cuma günü tekrar test yaptırmam lazımmış ama bu da güzel rabbim herkese bebek nasip etsin inşallah ,

evet bayagı sürer bir akraba tanıdık falan olsa iyi olur 2 hafta sürer diye düşünüyorum. inşallah gerek kalmaz

akrabada yok oralarda olsa bıle hemen fırsat bulup herkese soylerler bu durumu yaaa duymadık kımse kalmaz bızım oralar o yonden kotü canım yaa.saol canım ınsallah gerek kalmaz.

hayatım ben 32 yaşındayım ilk aşılamam ve heyecanla bekliyorum doktor 12 gün sonra belli oluyor dedi ama garanti olsun diye 15 ci gün yaptır dedi bakalım inşallah ikimizede bayram hediyesi olur :)
ben yarın progesteron baktıracağım doktorum hormon sonucuna göre konuşalım dedi bakalım bu arada 15.gün bayramın 1. günü oluyor nasıl baktıracaksın bende 32 yaşındayım bende 3 yumurta vardı ve eşimden 30000 %35 kızlı hareketli sperm transfer edildi senin değerlerin nasıldı

arkadaşlar test sonucum pozitif çıktı ama kahverengi lekelenmem var dr iğne verdi düşük engelleyicisi sevincim kursağımda kaldı cuma günü tekrar test yaptırmam lazımmış ama bu da güzel rabbim herkese bebek nasip etsin inşallah ,
geçmiş olsun inşallah bebeğin tutunur iyi düşün iyi olsun inşallah dualarımız seninle

ben yarın progesteron baktıracağım doktorum hormon sonucuna göre konuşalım dedi bakalım bu arada 15.gün bayramın 1. günü oluyor nasıl baktıracaksın bende 32 yaşındayım bende 3 yumurta vardı ve eşimden 30000 %35 kızlı hareketli sperm transfer edildi senin değerlerin nasıldı
özel klinige gitmeyi düşünüyorum belkide arife günü baktırırım bilmiyor o gün bir gelsinde hayırlısıyla yer bulunur hayatım cok anlamam sperm hareketinden falan ama bize verdikleri sonucta 20 milyon ve %30 yazıyordu bendede 3 yumurta vardı peki senin ilk aşılamamı agrıların varmı benim kasık agrılarım oluyor ara ara

bu arada jel kullanıyormusun bana doktor vermişti kullanıyorum ayrıca progesterona baktıktan sonra neyi konuşucaksınız onu anlamadım

Geri