Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  2012 de çıkacak en iyi bilgisayar yazılımları

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  2012 de çıkacak bilgisayar yazılımları İşte 2012'nin en iyileri olmaya aday 10 yazılımı


  Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda sizler için 2012 yılında en iyi yazılımları listeliyoruz evet yeni çıkacak oaln en iyi yazılımların listesi burada Melek'lerim!

  [​IMG]


  Windows 8 Beta/RC

  Yılın önemli olayı: Windows 8. Yeni Windows, bir önceki sürümünün yarattığı etkiyi sağlamlaştırmak amacında. Windows 8, şu ana dek bildiklerimize göre özel bir ürün olacak. Çünkü klasik bilgisayar kullanım alışkanlığımızı değiştiriyor.

  Microsoft Windows 8′de Windows 7′nin geliştirme adımlarını takip ediyor. Ekim’de tamamlanması bekleniyor. Beta ya da çok konuşulan yeni adıyla “Customer Preview” sürümü bu ay sonunda hazır olacak. Büyük ihtimalle RC sürümü de Nisan sonu gibi karşımıza çıkacak.

  VLC media player 2.0

  VLC medya oynatıcı bir çok kullanıcı için bir numaralı alternatif. Neden? Çünkü o, insanların neye ihtiyacı varsa hepsini yapabiliyor. Bir çok formatı oynatıyor, alt yazı destekliyor ve istikrarlı çalışıyor… Ama hala gelişme potansiyeli var.

  Adobe Creative Suite 6

  Geçen yıl Adobe, Creative Suite 5.5 ile önemli bir güncellemeye imza attı. Ama asıl büyük güncelleme, bu yıl sürüm 6 ile gelecek.

  5.5 güncellemesinde Photoshop’ta büyük yenilikler yoktu; asıl yenilikleri Adobe, sürüm 6 için biriktiriyor olabilir. Bir sonraki Photoshop’ta yeni arayüz, yeni 3D araçları ve fazlası bekleniyor.

  Ubuntu 12.10

  2012′de önce 12.04 sürümü gelecek, sonbaharda da 12.10 sürümü karşımızda olacak…

  Ubuntu’nun geleceği çok farklı alanlarda kesişiyor. Linux tablet üzerinde, akıllı telefonlardan televizyonlara kadar çeşitli platformlarda onu görebileceğiz. Ama Ubuntu 12.10′da heyecan verici neler olacak sorusu halen cevabını bulabilmiş değil.

  Picasa 4

  4.0 güncellemesiyle birlikte Google, kendi servisi Google+ ile Picasa arasında bir bağ kuruyor. Birçok kullanıcı ekranlarda daha fazla konfigurasyon araçları istiyor. Ve bu araçlar, her yeni sürümde yavaş yavaş yerlerine oturuyor…

  Chrome 24

  Firefox 17′den sonra Chrome 24… Şu anda 17 sürümünde olan Chrome, güncelleme hızı aynı şekilde devam ederse 2012 sonunda 24 sürümüne ulaşabilir. Google yeni Chrome sürümlerinde hızı muhafaza edebilirse, 2012 onlar için müthiş bir yıl olabilir…

  LibreOffice 3.5

  LibreOffice kendini bizzat OpenOffice’in kanuni devamı olarak görüyor. Üstelik çok da iyi bir yolda ilerlediği kesin. Ücretsiz ofis paketi 2012′de 3.5 sürümü ile gelecek.

  LibreOffice 3.5′in beta sürümünde birkaç yeni özellik vardı; örneğin Menü ve performans optimizasyonları… Tam sürümde de bunları ve fazlasını bulabileceğiz…

  Lightworks Final

  Lightworks’un son sürümü 2012′de ortaya çıkıyor. Ve daha sonra 3 kullanıcı grubu, Lightworks topluluğundabirleşecek: “Lightworks Ücretsiz Üyelik”, “Lightworks Eğitimsel Üyelik” (her yıl 20-30 pound) ve “Lightworks Profesyonel Üyelik” (her yıl 40-60 pound). Ücretsiz üyeler için Lightworks’un ücretsiz sürümü ve diğer her iki üye çeşidi için tam sürüm bulunacak ve aralarında fark olacak. Bu farkın hangi seviyede olacağı hala belirgin değil.

  Skype 6

  Microsoft Skype’ı satın aldıktan sonra, sevilen yazılımın nasıl geliştirildiğini görmek heyecan verici olacak.

  Açık ki, Windows telefonlar için hızlı bir Skype versiyonu gelecek. Masaüstünde Skype 6 ile ilgili bilgi şimdiye kadar yalnızca spekülasyon: Microsoft bir sonraki Skype versiyonunu Live-Essentials’a ilave edebilir veya Outlook için ilave özellik olarak piyasaya sürebilir. Ama Skype’ın Windows 8 ile, kurulu halde geleceği kesin gibi…

  Windows 7 Service Pack 2

  Windows 7 için Service Pack 1 sadece güncellemelerin toplanmasından ibaretti. Kullanıcılar yeni fonksiyonları boşuna beklediler. Peki bu surum Service Pack 2 ile değişecek mi?

  Microsoft’tan sızan bilgilere göre Service Pack 2, 2012 ortasında yayınlanacak. Ama hayal kırıklığına hazır olun, ikinci servis paketinde de güncellemelerden başka bir şey olmaması muhtemel.
   
2012 de çıkacak en iyi bilgisayar yazılımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. En İyi Çamaşır Makinaları 2012

  En İyi Çamaşır Makinaları 2012

  en iyi çamaşır makinası en iyi çamaşır makinası hangisi en iyi çamaşır makinası markası Beyaz eşya firmaları her yıl biraz daha yenilenerek, bir kademe daha gelişmiş teknolojileriyle yepyeni ürünlerini piyasaya sürüyorlar melekler :) Biz de evini yenilemek isteyenler ve yeni evlenecek olanlar için yeni nesil süper çamaşır makinalarını merak edip araştırdık. Araştırma sonuçlarımız her sene...
 2. En iyi Tablet Bilgisayarlar

  En iyi Tablet Bilgisayarlar

  En iyi Tablet Bilgisayarlar hangileri bana En iyi Tablet Bilgisayarlar hakkında acilen bilgi verirseniz çok sevinirim.
 3. 2012 yılının en iyi yazılımları

  2012 yılının en iyi yazılımları

  2012 yılının en iyi yazılımları! hangileridir bana 2012 yılının en iyi yazılımlarını listelermisiniz kızlar
 4. En iyi antivirüs programları 2012

  En iyi antivirüs programları 2012

  En iyi antivirüs programları 2012 2012 En iyi antivirüs programları seçildi. AV-Comparatives, son güvenlik yazılımı testinde 20 virüs tarayıcıyı sınadı. 291.388 zararlı örneğinin sınandığı yarışmada, Kaspersky, BitDefender gibi tanınmış güvenlik araçlarının yanında ismini sıkça duymadığımız FortiClient AhnLabs Lite gibi yazılımlar da yer aldı. Zararlı algılamada G Data AntiVirus 2012,...
 5. Size Göre En İyi Bilgisayar Markası Hangisi ?

  Size Göre En İyi Bilgisayar Markası Hangisi ?

  Bu konu en iyi bilgisayar markası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günlük hayatımızın her anına giren bilgisayarlar artık ipadler halinde sokaklarda da yanımızdalar. Durum böyle olunca hemen her evde bir değil bazen 2-3 tane pc bulunabiliyor. Buna bağlı olarak, bu kadar yaygın olan bilgisayar kullanımı sonucunda aşağı yukarı bir kıyaslama bilgimiz de mevcut. Size göre en...

Sayfayı Paylaş