1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Doğru Sözler Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Doğru Sözler 2012 2012 Doğru Sözler

Bazen karşınızdakine çat çat laflar etmek istersiniz hani melekler :) Lafı dolandırmadan , yüzüne çarpmak işstercesine.. İşte öyle söylenmiş birbirinden doğru ve net sözler paylaşacağız sizlerle.. :)

- Söz bir kantar! Gün gelir seni de tartar, doğru söylersen şerefin artar, yalan söylersen ocağın batar.

- Güzellik çoğu zaman kusurları gizleyen bir örtüdür.

- Her insan kendi kaderini yaşar, hayat sadece yaşatır.

- Aşk inanılmaz bir çok anıya kucak açar.

- Beyaz Gülün Gölgesi bile Siyahtır.

- Ay doğmuyorsa yüzüne güneş vurmuyorsa pencerene, kabahati ne güneşte ne de ay da ara.. Gözlerindeki perdeyi arala.

- Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler.

- İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir.

- Az konuşanın sözleri daha etkindir.

- Yaşamak için herkesin bir sebebi vardır.

- Aşk 2 Kişinin yaşadığı başka bir dünyadır.

- Para açlığı giderir, hüzünlenmeyi değil, ekmek karnını doyurur geleceğini değil.

- Aşk hayattki en büyük derttir.

- İnsan kalbi kırmak kolay oluyor, tamirini yapta göreyim seni, zulmedip ağlatmak kolay oluyor, bir insan yaratta göreyim seni.

- Belki o her şeye değecek kadar değerli senin için; ama unutma ki, Sen de onun için kendini yıpratacak kadar değersiz değilsin.

- Gerçekler aslında acı değildir. Acı gerçekler, tatlı haramlarla başı dönmüş insanlar içindir.

2012 Doğru Sözler Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Elveda Mesajları Kısa

2012 Elveda Mesajları Kısa

Elveda Mesajları Elveda Mesajları Kısa Birine elveda etmek isteyen bir misafirimiz varmış ve o misafirimiz bizden elveda mesajları istemiş. Evet elveda mesajlarını veriyor ve diliyoruz ki kimse sevdiklerine elveda demek ve elvedaları yaşamaz duymaz. Buyrun Melek'lerim:) - Tamir etmeye kalkma kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman...
  2. Doğru Sözler 2012

Doğru Sözler 2012

Doğru Sözler 2012 Selam beyler bayanlar, sizin sitenizde Doğru Sözler aradım buldum ama ben yeni sözler istiyorum 2012 yılından olsun
  3. Değişik Sözler Mesajlar 2012

Değişik Sözler Mesajlar 2012

Değişik Mesajlar Değişik Mesajlar Kısa değişik sözler 2012 Tam kapak olacak, insanı can evinden vuracak, kimi zaman üzecek, kimi zaman sevindirecek birbirinden değişik sözlerle karşınızdayız melekler :) Seçin, beğenin :tik: Damarlarımda Kan Gözlerimde Hayatsın, Bende Can Bedenimde Anlamsın. Sevmek 2 Kişinin Birbirinden Saklanması, Aşk ise Saklanmamasıdır. Bırakma Gözlerimi haydi Tut...
  4. 19 Mayıs Mesajları 2012

19 Mayıs Mesajları 2012

19 Mayıs Mesajları 2012 mesajlarını yani yeni olanları paylaşırsanız bizde tanıdıklara msj atabilir kutlayabiliriz. Bu arada sizinde 19 Mayıs gününüz kutlu olsun gençlik!
  5. 2012 Kurban Bayramı Mesajları

2012 Kurban Bayramı Mesajları

Kızlar kurban bayramına az kaldı herşey gibi bu ülkede cepten konuşmakta biraz pahallı birde o kadar insana ulaşmak mümkün olmuyor. Ben sizlerden Kurban Bayramına özel olarak hazırlanmış ve gönderebileceğim güzel ve anlamlı kurban bayramı mesajları istiyorum ama 2012 yılına özel ve yeni olsun varsa paylaşır mısınız lütfen.

Sayfayı Paylaş