2012 Doğtaş Salon Koltuk Takımları

T

TİTAN

Forum Okuru
2012 Doğtaş Salon Koltuk Takımları
do?ta? 2012 salon tak?mlar?
do?ta? 2012 koltuk tak?mlar?

Yeni evlenen, evlerinde bir de?i?iklik yapma zaman? gelmi? olan ya da art?k koltuklar?nda hay?r kalmayan sevgili melekler :) Mobilya sektörününü ba?ar?l? firmalar?ndan biri olan Do?ta? 2012 koltuk tak?mlar? modelleriyle evlerinize yerle?mek için can at?yor. Size en yak?n Do?ta? mobilya ma?azas?ndan ürünler ve fiyatlar hakk?nda bilgi alabilirsiniz dedikten sonra firman?n yeni sezon katalo?unda bulunan 2012 koltuk tak?mlar? içinden baz?lar?n? payla?mak istiyoruz...

2012_dogtas_salon_koltuklari_-15c.jpg

2012_dogtas_salon_koltuklari_%20(1)-68.jpg

2012_dogtas_salon_koltuklari_%20(2)-3a3.jpg

2012_dogtas_salon_koltuklari_%20(3)-3db.jpg

2012_dogtas_salon_koltuklari_%20(4)-125.jpg

2012_dogtas_salon_koltuklari_%20(5)-1f3.jpg

2012_dogtas_salon_koltuklari_%20(6)-1fe.jpg

benim oturduğum yerde istanbulda yaşayanlar bilir.bayrampaşada o kadar çok mobilyacı ve seçenekler varki hiç gerek yok o tür mağazalardan almaya.dükkanların önünden geçerken bi kez daha evlenmek istiyorum o mobilyaları görünce :D

benim oturduğum yerde istanbulda yaşayanlar bilir.bayrampaşada o kadar çok mobilyacı ve seçenekler varki hiç gerek yok o tür mağazalardan almaya.dükkanların önünden geçerken bi kez daha evlenmek istiyorum o mobilyaları görünce :D

canım bazılarıda marka olsun da yarın öbür gün bir sorun olduğunda karşımda muhatap bulabileyim istiyor.

Geri