1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.109
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  2012 Ebced nedir, Kehanetleri ve bilgiler...

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  müştak baba kehanetleri müştak baba kehanetleri nelerdir 2012 ebced nedir, kehanetleri, hakkında bilgiler
  Arapça alfabedeki her harfin sayısal bir değeri vardır. Yani Arapçada her harf bir rakama tekabül eder. Bundan istifade edilerek çeşitli hesaplamalar yapılır. İşte yapılan bu hesaba "ebced hesabı" ya da "hisab-ı cümel" denir. (İsmail Yakıt, Türk-İslam Kültüründe Ebced Hesabı ve Tarih Düşürme, s. 36)

  Ebced alfabe düzeninin her bir harfinin bir rakama tekabül etmesi özelliğinden faydalanan Müslümanlar, bunu çeşitli sahalarda kullanmışlardır. Cifr ilmi de bu yöntemlerden birisidir.

  [​IMG]

  2012 Ebced hesabı
  Önümüzdeki bir kaç yılı içinde yaşayacağımız siyasi konular gündemde olmakla birlikte, Hakkari'li Müştak Baba'nin EBCED HESABI içerin gizli "Ankara" ve "Timsah" isimli (ve daha başka) şiirlerden yola çıkarak, 2012'de başkentin istanbul olacağını iddia etmiştir.

  Ayrıca çalışmaları ve sembollerin keşfi, İstanbul Yuşa tepesinde bulunan gizemli Yahudi Yıldızli kabir, İsrail'in kendi Misakı Milli planları, Hz.Davut'un kılıcı'nın İstanbul'da olması ve Kuran'daki ayetlerdeki sayıların şifreleri ve diğer farklı kaynaklar olup, bunları ebced hesabıyla çözüp yorumlamaya çalışmaktadır.

  Ankara şiiri içinde ki ebced hesabına göre İsrail'in 3 ana kuruluş tarihlerinin belli olması ve 2 defa 1452 rakamının keşfinden sonra bunların toplamının 2029 yılını göstermesi. Bu yıl içinde Türkiye'nin çok ama çok dikkat etmesi gerektiğini, Timsah'ın (yani İsrail'in Karadeniz'e çıkmasını engellemek için sinyaller verdiğini .. 2012 Yılından itibaren dünya liderliği Türkiye'nin eline krallar gibi geçmesi ve ondan sonra bu tarihten itibaren şahlanmasından bahsedildi.

  Milenyumdan itibaren 2022 yılına kadar Türkiye'nin bu 20 yıl içinde inanılmaz derecede ve büyük bir hız ile ilerleyip, gelişeceğini ama İsrail'de yönetimin isyancılar tarafından el değiştirip Türkiye'yi SADECE 1 BÜYÜK darbe ile etkisiz hale getirmek istemeleri (nükleer) .. Ve bu darbenin Kıyametın bir önprovası olduğundan bahsediyor.

   
2012 Ebced nedir, Kehanetleri ve bilgiler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 Kehanetleri ( İslamda )

  2012 Kehanetleri ( İslamda )

  İslamda yer alan 2012 kehanetleri ve gerçekliliği hakkında bilgiler... Artan seller, Şiddeti ve yıkıcılığı artan sismik hareketler,Patlamaya hazır süper volkanlar ve iklim değişiklikleri vs. Değişen iklim ve zayıflayan manyetosfer... Bunlar kehanet değil, gezegenimizin gerçekleri. Sıradışı olan şey ise hepsinin üst üste gelmiş olması ve domino etkisiyle dünya genelinde çok büyük...
 2. 2012 Maya Kehanetleri Nelerdir Gerçek mi =

  2012 Maya Kehanetleri Nelerdir Gerçek mi =

  Yahu herkes 2012 yılında bu mayaların mıdır nedir kehanetlerinden bahsediyor. Bunlar neler ? Ve gerçek mi ya ? Bilgisi olan.
 3. 2012 kehanetleri hakkında bilgi var mı ?

  2012 kehanetleri hakkında bilgi var mı ?

  Kızlar biliyorum saçma ama ben 2012 yılında olacak kehanetleri merak ediyorum. Bilginiz var sa paylaşır mısınız lütfen
 4. 2012 Nostradamus Kehanetleri İle İlgili Bilgiler

  2012 Nostradamus Kehanetleri İle İlgili Bilgiler

  nostradamus kehanetleri 2012 2012 kıyamet kehanetleri nostradamus 2012 kehanetleri belgesel nostradamus 2012 kehanetleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Dünya varolduğundan beri insanlık hep geleceği merak etmiştir melekler :) Kendilerince bazı yöntemler bulmuş ve bu yöntemlere inanmışlardır. Maya kehanetleri, Vanga kehanetleri bunlara örnek olarak verilebilir. Ancak en bilineni...
 5. İsminizin ebced değerleri ve okunacak esmalar

  İsminizin ebced değerleri ve okunacak esmalar

  Esmaül Hüsna’dan her biri başka bir isme bakar.Dolayısıyla siz de kendisiminize bakan esmayı tesbit edip her gün çıkan miktarı okuyun.Bunu yaparken iki şık vardır. Birincisi;Direkt ve yalnız kendi isminiz ebcedi karşılığı olan esmadır.İsminizin ebced değeri karşılığı olan esmaya en yakın esma veya direkt olarak da çıkabilir.İşte o Esmayı belirtilen gün ve saatte okumak. İkincisi ise;Anne...

Sayfayı Paylaş