1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

2012 Gözlük Modelleri Şimdiden hazır meleklerim ( Kadın Erkek Gözlükleri )

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gözlük markaları angels gözlük fiyatları Eveeet daha 2011 yılını yeni yarıladık ama şimdiden Yeni gıcır gıcır 2012 model güneş gözlük markaları ve modellerini sunmak için kıyasıya yarışla yeni senenin yani gelecek senenin moda olacak gözlüklüreni şimdiden hazırlamışlar bile. 2012 sunglasses trend

Öncelikle 2012 yılında kullanılacak gözlük trendlerinde hakim renklerin ( çerçeve olarak tabiki ) Mavi, yeşil, mor, turuncu ve beyaz olacağını söylemekte fayda var. Şimdi dilerseniz meleklerim bu gözlük modellerini sizlerle paylaşalım.

2012 Yeni Güneş Gözlük Model ve Markaları

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Gözlük modelleri harika
    Bu gözlükler önümüzdeki yılda kesin moda olacaktır. Bence gözlüklerde siyah rengin dışına çıkılması bu gözlüklere ayrı bir hava katmış ha ne d ersiniz ?

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Bencede havası değişik olacak. Şimdi şöyle alıcı gözle baktığımda pek birşey anlamasam da ( bana göre gözlükler hep siyahtır yada kahverengi ) önümüzdeki yıllarda trend olur mu vallahi olur. Moda bu her an değişebilir :) Camları hariç tabiki camlar hep aynı :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    Bencede havası değişik olucak;) Çok şık taşlı süslü püslü gözlükler moda olur..

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    şimdiden takanlar var eve depolasak :D :D seneye cok moda

2012 Gözlük Modelleri Şimdiden hazır meleklerim ( Kadın Erkek Gözlükleri ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lacoste erkek güneş gözlükleri

Lacoste erkek güneş gözlükleri

erkek gözlük markaları erkek güneş gözlükleri lacoste güneş gözlükleri lacoste gözlüğü en güzel Lacoste erkek güneş gözlükleri İster yaz mevsiminin göz kamaştıran güneş ışınlarına karşı, isterseniz kış soğuklarında kar beyazından gözlerinizi korumak için kullanabileceğiniz biribirinden şık Lacoste güneş gözlükleri Birbirinden farklı çerçeve ve cam rengi seçenekleri ile aradığınız güneş...
  2. meleklerimize güneş gözlüklerimiz....

meleklerimize güneş gözlüklerimiz....

meleklerimizin hepsine hitaben gözlüklerrr.. GNE GZLKLER
  3. 2012 Gucciden Gözlükler

2012 Gucciden Gözlükler

gözlükler 2012 gözlük, modelleri, gucci, gucci gözlük modelleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gucci güneş gözlüğü modelleri,en şık gucci gözlüklerini sizlerler buluşturuyoruz melekler:D:D rengarenk, şıkır şıkır gözlük hem busene hem de önümüzdeki sene gözlerimizi doldurmaya devam edecek arkadaşlar:D:D
  4. 2012 Güneş Gözlükleri

2012 Güneş Gözlükleri

2012 Güneş Gözlükleri modelleri istiyorum sizden kızlar lütfen bana yeni model güneş gözlüklerinin resimlerini aktarın.
  5. 2012 Güneş Carrera Gözlükleri Modelleri istiyorum

2012 Güneş Carrera Gözlükleri Modelleri istiyorum

Merhaba hanımlar ben eşimin doğum günü için bir güneş gözlüğü almak istiyorum markası da Carrera olsun istiyorum bunun için sizden kadın gözüyle zevkiyle 2012 Güneş Carrera Gözlükleri Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş