1. silverlife

silverlife Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2012 gümüş takı modelleri :D

Konu, 'Moda Güncel' kısmında silverlife tarafından paylaşıldı.

Işıltılı gümüş dünyasından taze taze kopup gelen modellerden zaman buldukça ekleyeceğim :D [​IMG]
    Sonsuzluk yüzüğü
    Sonsuzluk 2

2012 gümüş takı modelleri :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gümüş takı modelleri

Gümüş takı modelleri

gümüş takı modelleri gümüş künye modelleri
  2. 2011 Gümüş Takı Severlere

2011 Gümüş Takı Severlere

2011 gümüş takı modelleri takılar 2011 gümüş takılar takilar Takılar hepimizin ilgi odağı ve en dikkat çeken aksesuarlarıdır.2011 yılının takı modelleri ,birbirinden güzel ve şık tasarımlar ile bizleri karşılıyor.bu yılın en moda takı modellerini sizlerle paylaşıyorum. Taktıkça güzelleşin;) Bunu çok beğendim:hıms:
  3. Ş Gümüş Pijama Takım Modelleri

Ş Gümüş Pijama Takım Modelleri

ş gümüş, pijama takımları, modelleri, en yeni modeller, uzun picamalı, gecelik modelleri, renklerini buradan bulabilirsiniz Hanımlar bu pijama takımları günlük hayatta rahat edeceğiniz ve beğeneceğiniz tarzda. Buyrun bakalım.
  4. 2012 Takı Modelleri

2012 Takı Modelleri

Arkadaşlar 2012 Takı Modelleri lazım bana
  5. Takı Tasarlayanlara Değişik Modeller 2012

Takı Tasarlayanlara Değişik Modeller 2012

Bu konu; takı tasarım modelleri 2012 konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son derece şık bir kıyafet üstüne uygun takılar kullanmadığınız takdirde ne kadar şık olursanız olun, birşeyler eksik kalacaktır. Kıyafetinize ve tarzınıza uygun olarak seçeçceğiniz takılarda çok çeşitli malzemeler kullanılır. Öyle ki çılgın tasarımcıların imzalarını taşıyan çok değişik materyallerle...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş