2012 Haziran Anneleri

kızlarrrrrr ben 13.haftamda doktora gittim kordon bebek boynuna 1 kere dolanmiş dedi ole bebekler oluyor dedi kordonla oynarlar dolarlar dedi ama endişeliyim internetten baktım ole dogum yapan kadınlar varmiş ama endişeleniyorum acaba ilerde kordon sıkışması olurmu bebege zarar verirmi bu konuda bilgisi olan varmı??? etrafında bole dogum yapanlar oldumu hiç?? off cok endişeliyim :(

Canım sen dikkat et kendine bişey olmaz Allaha emanet olsunlar doktor ciddi bişey olsa söylerdi Ama sen zorlama kendini iş güçle falan

Kızlar selam temizlik yaptım geldim havalarda soğudu bu havalardada canım hiçbirey yapmak istemiyor sizler nasılsınız :meme:

tepikleme olmasaa hiç kalkmam saten eşim zorla uyandırıyorr yeter kalkın tembeller diye:hamile:
Y
aa nasıl hissediyonuz kızım o kadar tepinme hatta uyandıracak olmasını yaa ben 19 oldum arada var oda cok arada yani Rahmim mi çok büyük benim yaa hissedemiyorum o kadar :yeah:

canım ilk önce endişelencek bir durum yok zaten sıksa kordonu bebeğin beslenemes kordonda bulunan bir yapı kordonun ve boynun sıkışmasını önler ilerki döenmlerdede belki kurtulabilir kurtulamaz olsa bile hareket yeri kısıtlı olacağı için kendikendini bu şekilde sıkıştıramaz zaten doğumların -25 oranında bu görülebirlir ve rahatlıkla açılır. endilencek hiç bişi yok yani için rahat olsun...

sesil canım bana link atmişsin teşekkur ederim canım zahmet oldu sana kendimde buldum yaptım onu ama bi turlu yapiştiramıyorum buraya ayarlara giriyorum imzamı degiş tusuna basıyorum hepsini yapıyorum ama olmuyo :(

Canım sen dikkat et kendine bişey olmaz Allaha emanet olsunlar doktor ciddi bişey olsa söylerdi Ama sen zorlama kendini iş güçle falan

Y
aa nasıl hissediyonuz kızım o kadar tepinme hatta uyandıracak olmasını yaa ben 19 oldum arada var oda cok arada yani Rahmim mi çok büyük benim yaa hissedemiyorum o kadar :yeah:

Bilmiyorum ben 16 haftalarda pıt pıt gibi sonra baloncuklar şimdide hızlı hızlı vurmalar ama herkesin bünyesi bir olmaz seninkide başlar cnm merak etme :D

göbüşümün altında böle pıtır pıtır edioo süreklii gülesin gelioo yanii birde acıkmış oluosun miden kazınıoo mecbur kalkıyosun birde bebişin yerini bilmekte önemlii bazen tepki vermioo parmagımı koyunca hissediyorum

Y

ya albendede okadar bende 19 oldum ama daha dün daha yeni net birşekilde işte bu dedim:) nerde uyandırcak kadar valla bizim kız annesine kıyamıyo heralde :bebiss:
:beybi:

sesil canım bana link atmişsin teşekkur ederim canım zahmet oldu sana kendimde buldum yaptım onu ama bi turlu yapiştiramıyorum buraya ayarlara giriyorum imzamı degiş tusuna basıyorum hepsini yapıyorum ama olmuyo :(

değişikleri kaydet var ona basmayınca olmuyo bide aşağıda değilde yukarı aldın demi. bende tam anlamıyorum ki ya öyle bende deneye deneye yapıyom :cah:

göbüşümün altında böle pıtır pıtır edioo süreklii gülesin gelioo yanii birde acıkmış oluosun miden kazınıoo mecbur kalkıyosun birde bebişin yerini bilmekte önemlii bazen tepki vermioo parmagımı koyunca hissediyorum

ya siz böle anlatınca çok özeniyom ya valla ben yerinide tam biliyom ama arada oda toksam daha dün yeni çok netti okadar bebisim

Geri