2012 Haziran Anneleri

hepimiz için güzel bi gün olur inşallah:asigim:
kızlar bu arada bu sitede acaba takvim ilerlemiyo mu,yoksa sadece benim tıcker de mi sorun oluyo:sarilma:
Benim ticker ilerliyo canım.

gunaydın kızlar nasılsınız benım canım sıkılıyor yaaaaa

Günaydın canım. yarın bebişimi görmeye gitcem, heyecanlıyım. inşallah pipisi yerindedir..senin nie canın sıkkın?

Günaydın canım. yarın bebişimi görmeye gitcem, heyecanlıyım. inşallah pipisi yerindedir..senin nie canın sıkkın?

ayy ne guzel özlemısındır bebısını benım daha cok var 20 ocakta randevum ne bılıyım yaaa sabah oyle sıkıntıyla uyandım devam edıyor sıkıntı kendımı dısarı atasım var

ayy ne guzel özlemısındır bebısını benım daha cok var 20 ocakta randevum ne bılıyım yaaa sabah oyle sıkıntıyla uyandım devam edıyor sıkıntı kendımı dısarı atasım var

Evet çok özledim.:( bakim sağlığı falan yerindemi..aşı da olcam heralde. dün TV de deprem falan dediler, saçma sapan konuştular,ben de streslendim.

Canım bende de var ama dün gece yengec burcunda dolunay vardı ondan sıkıntımız yarından sonra biraz rahatlarız bu arada kimseyle kavga etmeyelim yeter . Benim de 20 ocakta bu arada randevumm :) Az kaldı canım bizede inşalalh

Kopardın beni yaa pipiyi çalmış olmasınlarr hahaaa:zonked:

Geri