2012 Haziran Anneleri

Arkadaşlar, hepiniz forumumuza hoşgeldiniz. :) Malumunuz haftasonu ve geç bir saat onay mailleriniz gecikmiş olabilir :) Sizi çet odamızda , yarışmalarımızda ve forumumuzun diğer bölümlerinde de görmek isteriz. Hoşça vakit geçirmenizi diliyoruz. Sorun olursa çetten ya da pm yoluyla yardım isteyebilirsiniz ...:tik:

SEVGİLİ TİTAN..öncelkle bizi aranıza kabul ettiğiniz ve topiğimizi abul ettiğiniz ve bu kadar güzel karşılamada bulunduğunuz için teşekkür ederiz :yeah:

burda suratlar çok cizel yaaa:kafa::meme:bu karıya bayıldım ahahaha
:bob::samar::haha: ehehehehe

Arkadaşlar, hepiniz forumumuza hoşgeldiniz. :) Malumunuz haftasonu ve geç bir saat onay mailleriniz gecikmiş olabilir :) Sizi çet odamızda , yarışmalarımızda ve forumumuzun diğer bölümlerinde de görmek isteriz. Hoşça vakit geçirmenizi diliyoruz. Sorun olursa çetten ya da pm yoluyla yardım isteyebilirsiniz ...:tik:

hoşbulduk....
açıklama için çok teşekkür ederiz.. anlayışlı ve yardımsever yöneticiler her zaman baştacımızdır..
inşallah çok güzel vakit geçiririz :))

SEVGİLİ TİTAN..öncelkle bizi aranıza kabul ettiğiniz ve topiğimizi abul ettiğiniz ve bu kadar güzel karşılamada bulunduğunuz için teşekkür ederiz :yeah:

Amacımız günlük hayatın stresinden uzaklaşıp burada bayanlar arasında paylaşımlarda bulunmak ve eğlenebilmek. Ne gibi bir sorununuz olursa her zaman yanınızdayız..Tekrar hoşgeldiniz, keyfinize bakın..:tik:

Geri