2012 Haziran Anneleri

kimi bulduysan artık ama koçişe yaptırdınmı daha güzel oluyo :pirt:

iyi yaptın valla.Ben de gaz savaşına devam ediyorum ne oldu bana anlamıyorum yaa.Bi eve gitsem şöyle koltuğa bi uzansam da kocama naz yapsam burda kismeye yapamıyom :cry:

Ne zamandır var bu gaz sorunun canım? =(( bende olmadığı için ne iyi gelir, ne yapılır bilemiyorum... İnşallah yakın zamanda geçer

kızlar bnm tutuşta bi su toplaması olmuştu onun ucu sivilceye çevirmişti dün bugünde sanki o iltihap patlamaş fakat sanki mantar gibi bi görüntü vermiş ufff geçen doktor şey demişti bu haftalarda en çok korktuğumuz şey mantar ileri dereceye geldiğinde düşükle sonuçlanan bile oluo demişti Allah korusun tabi önceden farkettiğim için inşallah fasla bi sıkıntı vermes ufff tedirgin oluo işte insan yrn doktora gidicem 14 40 ta =(

bugun ya sadece öğle yemeğine giderken çok acıkmıştım.Sonra bi göğüs altı ile mide üstüne ağrı girdi.Şİmdi biraz daha iyiym çok kötü oldum yaa.çok şükür şimdi daha iyiym

kızlar bnm tutuşta bi su toplaması olmuştu onun ucu sivilceye çevirmişti dün bugünde sanki o iltihap patlamaş fakat sanki mantar gibi bi görüntü vermiş ufff geçen doktor şey demişti bu haftalarda en çok korktuğumuz şey mantar ileri dereceye geldiğinde düşükle sonuçlanan bile oluo demişti Allah korusun tabi önceden farkettiğim için inşallah fasla bi sıkıntı vermes ufff tedirgin oluo işte insan yrn doktora gidicem 14 40 ta =(

ufak bır sıvılcedır belkı cnım korkulacak bırsey yoktur ınş. bendede cok cıkar o tıp sıvılceler ama ben hıc mantar dıye dusunmemıstım

hemen olumsuz düüşünme canım yaa dur bakalım ne dicek doktor umarım öyle bahsettiğin gibi bişey değildir sıkıntı yapma az sabret

Geri