2012 Haziran Anneleri

ufak bır sıvılcedır belkı cnım korkulacak bırsey yoktur ınş. bendede cok cıkar o tıp sıvılceler ama ben hıc mantar dıye dusunmemıstım
hemen olumsuz düüşünme canım yaa dur bakalım ne dicek doktor umarım öyle bahsettiğin gibi bişey değildir sıkıntı yapma az sabret
keşke öle dediğiniz gibi olsa kuzular bu dediğim şey dışta değil bayağaa içeri doğru vajenin girişinde hemen üstte fln olsa bi şekilde geçer diyip kendimi daha rahatlatabilirdim ama bu bayağaa içerde görcem diyede 8 oldum nyski ne ve nerde olduğunu keşfettim yoksa bu acıyla nerden gelio diye kafayı yerdim =))

kızlar bnm tutuşta bi su toplaması olmuştu onun ucu sivilceye çevirmişti dün bugünde sanki o iltihap patlamaş fakat sanki mantar gibi bi görüntü vermiş ufff geçen doktor şey demişti bu haftalarda en çok korktuğumuz şey mantar ileri dereceye geldiğinde düşükle sonuçlanan bile oluo demişti Allah korusun tabi önceden farkettiğim için inşallah fasla bi sıkıntı vermes ufff tedirgin oluo işte insan yrn doktora gidicem 14 40 ta =(

Canım çok geçmiş olsun.:( aklına kötü şeyler getirme hemen. belki mantar bile değildir. yarın git bi baksın önce doktor. inşallah için ferah bir şekilde dönersin.

selam kızlar ben geldim bebişimize hastane çıkısı aldık bana pijama aldık masraf yaptık geldik :dance:

canım sen bi doktora görün ama sanmıyorum kötü bişey olduğunu çok geçmiş olsun bak benimde idrarda iltihap çıkmış çok hap kullanıyordum bir haftadır inşallah geçmiştir çünkü geçmezse erken doğum riski oluştururmus Allah korusun bizleri ve bebeklerimizi

hosgeldın canım sıhhatler olsun ne yaptırdın bakım kuaforde :D:D

Saol canımm.Saçlarıma bişey yapmadık.:) daha yeni kestirmşitim. kaşlarımı aldırdım, ciciş oldum geldim yine:D

bugun ya sadece öğle yemeğine giderken çok acıkmıştım.Sonra bi göğüs altı ile mide üstüne ağrı girdi.Şİmdi biraz daha iyiym çok kötü oldum yaa.çok şükür şimdi daha iyiym

hm, belkide aç karnına birden yiyince yapmııştır. iyi ol canım.

Geri