2012 Haziran Anneleri

299688.jpg

canım sana pijamaları göndereyim bak cok begenerek almadım ama gitmeden önce mecbur kaldım ya hiçbiseyde beden bulamıyoruz yaa ondan bedeni olanları alıyoruz. tuğse den aldık iki tane daha var ama bulamaıdm resimlerini bulayım yüklıycem

Kaş bıyık aldırdım, yüz bakımı canım. benim maşallah tüyler geç uzamaya başladı canım. çok şükür. orman değilim daha.:) memişler güzel ya, kıskandığımdan işte:D

Kızzzz allah korusun böyle memişlerden :haydi: Ohh miscik oldun geldinn.Bende çarşamba halledicem bacaklarla beraber..Mümkünse hç çıkmasalar kıllar kasinma

299688.jpg

canım sana pijamaları göndereyim bak cok begenerek almadım ama gitmeden önce mecbur kaldım ya hiçbiseyde beden bulamıyoruz yaa ondan bedeni olanları alıyoruz. tuğse den aldık iki tane daha var ama bulamaıdm resimlerini bulayım yüklıycem
Bu çok cici ama:) güle güle giy canım. dönüyomusun yoksa artık? daha 10 gün oldu geleli. hastane çıkışını nerden aldın peki?

Kızzzz allah korusun böyle memişlerden :haydi: Ohh miscik oldun geldinn.Bende çarşamba halledicem bacaklarla beraber..Mümkünse hç çıkmasalar kıllar kasinma

Sarkarsa aynı böyle olur valla:D hemen dikleştirmeye atcam kendimi. // evet ya, keşke.

merhaba arkadaşlar
ben 1.5 yıllık evliyim ve 5 aydır bebek istiyoruz ama henüz olmadı. geçen gün reglim bitti reglimin bittiği akşam ilişki yaşadık yarım saat ayaklarımı duvara dayadım yattım ama ayağa kalktığımda çok şiddetli şekilde kanla karışık bir akıntı oldu sanki patlama yaşamış gibi çok korktummm hemen banyoya gittimm. ertesi gün yine aynısı oldu ilişkiden sonra kanama oldu adetimde tam bitmişti neden böle oldu anlamadım bu gün adetim biteli üçüncü gün ve kanama kahverengi şeklinde devam ediyo korkuyorum acaba yara ffalan vardı onun etkisimi anlayamadım lütfen bilen anlayan varssa yardım etsin.

canım benim reglin tam bitmemiş olabilir korkma birde regl biter bitmez ilişki yaşamanın pek anlamı yok senin yumurtalama tarihini hesaplaman lazım ona göre ilişki yaşaman lazım böylece daha kolay olur hamile kalman

299688.jpg

Çook güzelmiş canım güle güle giy

canım hastane çıkışınıda organik alalımm dedik misket marka dur resmini de ekliyim
10-Parcali-Organik-Bebek-Zibin-S_4061_1.jpg
aama bizimkinin sapkası değişik birde çıtçıtlı zıbınınında üstünde şekil var :)

Bende hastane cıkışlarını organik düşünüyorum bakalım Bunlar çok tatlı minnacık yerim yaa:))

merhaba arkadaşlar
ben 1.5 yıllık evliyim ve 5 aydır bebek istiyoruz ama henüz olmadı. geçen gün reglim bitti reglimin bittiği akşam ilişki yaşadık yarım saat ayaklarımı duvara dayadım yattım ama ayağa kalktığımda çok şiddetli şekilde kanla karışık bir akıntı oldu sanki patlama yaşamış gibi çok korktummm hemen banyoya gittimm. ertesi gün yine aynısı oldu ilişkiden sonra kanama oldu adetimde tam bitmişti neden böle oldu anlamadım bu gün adetim biteli üçüncü gün ve kanama kahverengi şeklinde devam ediyo korkuyorum acaba yara ffalan vardı onun etkisimi anlayamadım lütfen bilen anlayan varssa yardım etsin.

Canım bazen regli tam bitmediğinde spermle beraber kalan akıntı cıkabiliyor dışarı ama baktın 4-5 günde bitmiyosa yada 15 günden önce geliyosa miyom olabilir ama ciddi bişey olmaz merak etme yarada kan gelmez ilişkide cok acır. Bu arada kızlar regli bitiminde olan ilişkiden kalınmaz diye bişey yok. Benim ilk düşükle sonuçlanan hamileliğimde istemeden regli biter bitmez kaçmıştı biraz onunla hamile kalmıştım belli olmuyo yani. Bu hamileliğimdede yumurta kontrolne gitmiştim. Yumurtam 17mm de çatladı doktor zor biraz dedi ama hamile kaldım :) Vakti zamanı gelince herşey oluyo nasip Boşver cok takma yumurtalama olayına falan sende nasılsa olur

keşke öle dediğiniz gibi olsa kuzular bu dediğim şey dışta değil bayağaa içeri doğru vajenin girişinde hemen üstte fln olsa bi şekilde geçer diyip kendimi daha rahatlatabilirdim ama bu bayağaa içerde görcem diyede 8 oldum nyski ne ve nerde olduğunu keşfettim yoksa bu acıyla nerden gelio diye kafayı yerdim =))

Canım sakın tedirgin olma halt etmiş o doktorda tutunan bebek hemen düşermi canım öyle.:sinir::sinir::sinir: Benim kuzenimin nasıldı anlatamam hamileyken yara olmuştu hem içi hem dışı sende tek var onun acısını düşün kız 1 hafta yattı altta don bile giyemedi çok fenaydı Allah düşman başına vermesin ki daha yeniydi hamileliği. Bir sürü iğne ilaç antibiyotik gecti gitti çok şükür Aslan gibi de bir yiğenimişz var şimdi takma sakın kafana ama önlemini al tabi iş büyümesin

Geri