Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 İlkbahar Yaz Çantaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 İlkbahar Yaz Çantaları trendlerini sundunuz mu? Arkadaşlar bu yılın yaz çanta modellerini sunmadıysanız lütfen sunun bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 İlkbahar Yaz Çantaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DKNY İlkbahar Yaz 2012 Kreasyonu

DKNY İlkbahar Yaz 2012 Kreasyonu

dkny giyim dkny 2012 yaz defilesi 2012 Açılımı Dona Karan New York olan DKNY 2012 ilkbanar-yaz defilesi New York sokaklarında yapıldı melekler :) Tüm mankenlerin şapka kullandığı defilede önü kısa kombinler göze çarpıyor. Çok renkliliğin görüldüğü ilkbahar-yaz DKNY defilesinden sizler için seçtiklerimizi paylaşıyoruz..
  2. Stefanel 2012 İlkbahar Yaz

Stefanel 2012 İlkbahar Yaz

elbise elbise modelleri 2012 elbise modelleri stefanel Yaz ve ilk baharı daha kışı tama yaşamadın özledim valla :D:D ama ne yapayım ben yazı ve ilk baharı çok seviyorum düşünsenize cıvıl cıvıl heryer :deli: Stefanel de bunu düşünerek yaza cıvıl cıvıl bir koleksiyon hazırlamış melekler :D:D bu bir zıtlık sezonu; hafife karşı ağır, kalına karşı transparan, mata karşı parlak... Koleksiyon...
  3. 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2012 MANGO İlkbahar Yaz Koleksiyonu MANGO 2012 İlkbahar Yaz LookBook Merhaba Sevgili Melek'ler ve modayı yakından takip eden tüm hanımlar, sizler için bu sayfamızda Mango'nun 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunu görücüye çıkartıyoruz :)
  4. 2012 İlkbahar Yaz makyaj trendleri

2012 İlkbahar Yaz makyaj trendleri

2012 ilkbahar yaz makyaj renkleri modası yaz makyaj modası 2012 Şüphesiz ki kültürü, yaşı, rengi, dini, yöresi fark etmeden yer yüzünde ki tüm kadınların vazgeçilmezidir makyaj... Biz de bir kadın sitesi olarak, bu yazımızda kadınların vazgeçilmezi olan makyaj modası 2012 trendlerini konu alıyor ve 2012 makyaj renkleri modasını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Zarif göz makyajı,...
  5. Kayra 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2012 Kayra Giyim Yaz Modası Kayra Bayan İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 Tesettür modasının önde giden isimlerinden Kayra Giyim‘in 2012 ilkbahar-yaz sezonu kıyafetleri oldukça fazla konuşulucak gibi duruyor melekler :) Kullanılan kumaşların kalitesi ve şık tasarımlarla göz dolduran markanın 2012 ilkbahar yaz sezonu için hazırladığı koleksiyondan sizler için seçtiklerimiz şöyle ...

Sayfayı Paylaş