1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  2012 IMEI numarası Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  imei numarası sorgulama bilgileri nasıl yapılır nasıl öğrenilir 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Cep telefonları hayatımıza hızla girdiğinden beri düşünmeden edemiyorum melekler,acaba cep telefonu yokken nasıl yaşıyor muşuz?:S Ne yazık ki artık oyuncağa çevirdiğimiz bu teknolojik nimet ,bundan aşağı yukarı 10 yıl kadar önce kaçakçıların eline düşmüştü.El altından köşede bucakta kaçak cep telefonları satılıyordu.Allahtan devlet bu olaya el koydu ve cep telefonlarını kayıt altına aldı.Ondan sonra da her telefonun imei numarası denilen bir kimliği oldu.Forumumuzda daha önce imei numarasıyla telefon orjinalliğini nasıl öğreneceğimiz hakkında sizlerle bilgiler paylaşmıştık.Şimdi de imei sorgulama 2012 hakkında bilgi vermek istiyoruz.

  [​IMG]


  Cep telefonunuza *#06# yazarak imei numaranızı öğrenebilirsiniz :)

   
2012 IMEI numarası Sorgulama Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yerçekimini Yenen Su Numarası Nasıl Yapılır

  Yerçekimini Yenen Su Numarası Nasıl Yapılır

  yerçekimini yenen su numarası nasıl yapılır yerçekimini yenmek Bir mekana gittiniz ve arkadaşlarınıza hava atmak isytiyorsunuz.Öyleyse bu numara tam sizlik.Sadece biraz dikkatli olmanız gerekiyor.. Ufak bir bar numarası etrafınızdakileri etkilemek için yeterli olacak. Masadaki kül tablasını suyla doldurun. Kül tablasını hiç hareket ettirmeden suyu bira bardağına tersten doldurabileceğiniz...
 2. denizbank iban no sorgulama nasıl yapılır

  denizbank iban no sorgulama nasıl yapılır

  denizbanktan iban numarasını sorgulayıp öğrenmek istiyorum bunu yapabileceğim bir link var mı
 3. Turkcell Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

  Turkcell Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

  Turkcell Borç Sorgulama Turkcell Borç Sorgulama Nasıl Yapılır Hattı Turkcell olan Melek'lerimiz ve Turkcell hat kullanan tüm misafirlerimiz, bu sayfamızda sizlere Turkcell borç sorgulama hakkında yardımcı oluyor ve borcunuzu öğrenmek için BURAYA TIKLAMANIZI öneriyoruz arkadaşlarım :)
 4. 2012 Sbs Tercihleri Nasıl Yapılır yazın

  2012 Sbs Tercihleri Nasıl Yapılır yazın

  selam arkadaşlar benim sizden mümkünse bir ricam olacak lütfen 2012 Sbs Tercihleri Nasıl Yapılır bu konuda bilginiz var ise bana yardımcı olun.
 5. Plaka ile Araç Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Plaka ile Araç Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Plakadan araç sorgulama nasıl yapılır? İnternet üzerinden araç hasar kaydı sorgulama faaliyetleri ikinci el araç alım ve satım işlemlerinde sıkça yapılan bir uygulamadır. Araç Tramer hasar kaydı sorgulamasını Sms ile ya da internet üzerinden yapabilirsiniz. Sorgulamak istediğiniz otomobilini plakasını yazarak bilgileri görebilirsiniz. Araç hasar kaydı sorgulama işlemleri ile alacağınız ya da...

Sayfayı Paylaş