1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Ines Di Santo Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012, ines di santos, gelinlik modelleri, koleksiyonu, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler
    2012 yılında ilkbahar gelini olmak isteyen melekler!..

Ines Di Santos'un 2012 ilkbaharı için tasarladığı gelinlikler tam size göre ...

Swarovski kristaller,kabarık etekler,tüller ve danteller...

Mutlaka biri size göre melekler...:tik:

2012 Badgley Mischka Gelinlik Koleksiyonu

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    :Dhepsi bir birinden güzel allah mutluluk versin canım hayırlı olur inşallah :D

2012 Ines Di Santo Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rina di Montella 2010 Gelinlik Modelleri

Rina di Montella 2010 Gelinlik Modelleri

Rina di Montella'nın 2010 Gelinlik Modellerinde sadelik ve zerafet ön planda... modellerde fransız işlemeleride göze çarpıyor...ayrıca bu yıl kabarık modellerden çok dar ve uzun modellerde çalışılmış bu ve alttaki model benim favorilerim...gerek işlemeleri gerekse zerafetiyle beni büyülediler :)...
  2. 2011-2012 gelinlik modelleri

2011-2012 gelinlik modelleri

gelinlikler gelinlik 2011 2012 gelinlik modelleri 2012 modelleri Gelinlikler genç kızların hayelleri.Süslü, kabarık,saten yada nice sayamadığımız modeller bulunmakta.Her modelini de beğenen genç kızlarımız bulunmakta.Çünkü o kadar güzellerki zaten beğenmemek imkansız
  3. 2012 Aysira Gelinlik Modelleri Süpperler !

2012 Aysira Gelinlik Modelleri Süpperler !

aysira gelinlik aysira gelinlik modelleri modelleri 2011 2011 2012 aysira gelinlik modelleri, resimleri, trendi hakkında bilgiler... Evvvet meleklerim taze taze Aysira Gelinlik tarafından dizayn edilmiş, evleneceklerin hayalini kurduğu güzellikte gelinlikleri vermek istiyoruz. Bu arada tüm aysira gelinlik nişanlık kolleksiyonunu görmek isteyen meleklerimiz Buraya bakabilirler. Bu firma...
  4. kabarık 2012 model gelinlikler

kabarık 2012 model gelinlikler

Önümüzde ki yaz evleneceğim, bana önümüzde ki senenin şöyle kabarık gelinlik modellerinden örnekler verebilir misiniz acabaa??
  5. 2012 gelinlik modelleri

2012 gelinlik modelleri

arkadaşlar 4 ay sonra düğünüm olacak 2012 gelinlik modelleri arıyorum bana önereceğiniz modeller var mı?

Sayfayı Paylaş