1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  2012 İstanbul Shopping Fest Başladı Melekler !

  Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  istanbul shopping fest 2012 istanbul shopping fest  Sevgili melekler, 2012 Ankara Shopping Fest 'in ardından 9 Haziran'da da İstanbul Shopping Fest tüketiciye merhaba dedi. :) 29 Haziran'a kadar sürecek olan alışveriş festivali ile % 50 'ye varan indirimler ve çeşitli etkinlikler sizleri bekliyor. Geçelim haberin detaylarına...


  [​IMG]


  9-29 Haziran tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest (ISF), 9 Haziran 2012, Cumartesi günü saat 13:00 – 15:00 saatleri arasında İstiklal Caddesi’nde yaklaşık 1000 kişiyle, 17:00 – 19:00 saatler arasında Bağdat Caddesi’nde düzenlenen karnaval yürüyüşü ve beraberinde yapılan birbirinden eğlenceli etkinliklerle festival coşkusuna başladı. Mülki İdare, Perakende ve AVM patronlarının kol kola yürüdüğü karnaval renkli görüntülere sahne oldu.

  Karnaval ve öncesinde gerçekleştirilen basın buluşmasına; İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Tanıtma Genel Müdürü Cumhur Güven Taşbaşı, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve ISF Platform Başkanı Mehmet Büyükekşi, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş, İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdülmecit Karakaş, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Shopping Fest İcra Kurulu Eş Başkanları Yılmaz Yılmaz, Mehmet T. Nane ve Hakan Kodal’ın yanı sıra Hüseyin Doğan, Ekrem Akyiğit, Ali Murat Kızıltaş, Burak Çelet, Mete Sönmez, Emre Akyiğit, Fatih Akbacakoğlu, Jaklin Güner, Mehmet Ziylan, İsmail Kutlu, Ayşen Zamanpur, Ahmet Dalyancıgil, Aslı Karadeniz, Füsun Çevikel Kuran, Semih Saraçoğlu, Önder Öztarhan, İmam Altınbaş gibi çok sayıda Perakende ve AVM Patronları katıldı.

  Kent Orkestrası, Tiny People ve Zalinde gösteri grublarının şovları, poi ve tahtabacaklar, jonklörler, palyaçolar ve kaykay show man’ler olmak üzere toplam 300 kişilik gösteri ekibi karnaval yürüyüşüne renk kattı.

  Alışverişle eğlenceyi bir arada sunan İstanbul Shopping Fest (İSF) kapsamında İstiklal Caddesi ve Bağdat Caddesi’nde düzenlenen karnaval yürüyüşünde İSF’ye katılan AVM ve markaların gerçekleştirdiği aktiviteler de misafirlere farklı bir gün yaşattı. Ayrıca etkinlikte İstiklal ve Bağdat Caddeleri’ndeki mağazalar, indirimler ve promosyonlar ile konuklarını ağırladı.
   
2012 İstanbul Shopping Fest Başladı Melekler ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. H&M 2012 İstanbul Shopping Fest İndirimi Başladı !

  H&M 2012 İstanbul Shopping Fest İndirimi Başladı !

  H&M İstanbul h&m indirim 2012 Sevgili melekler 9 Haziran'da başlayan İstanbul Shopping Fest 'te H&M indirimleri de tam gaz devam ediyor. İşte H&M indirim 2012 ile ilgili detaylar.. :) H&M mağazalarında 9-29 Haziran tarihleri arasında, Istanbul Shopping Fest (ISF)’e özel seçili ürünlerde kaçırılmayacak özel fiyatlar ve büyük Sezon İndirimi ile alışverişin tam zamanı!...
 2. Deichmann İstanbul Shopping Fest İndirim Fırsatı!

  Deichmann İstanbul Shopping Fest İndirim Fırsatı!

  deichmann indirim deichmann kampanya Sevgili melekler, moda tutkunlarını merakla beklediği ve müthiş indirimlerden faydalanadığı İstanbul Shopping Fest kapsamında, Deichmann da ürünlerinde indirime gidiyor. Deichmann'da 8-30 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Shopping Fest'te yeni sezon ayakkabı ve aksesuarlarda, seçili ürünlerde yüzde 50'ye varan indirim fırsatı...
 3. Network İstanbul Shopping Fest İndirimi!

  Network İstanbul Shopping Fest İndirimi!

  network indirim network kampanya Sevgili melekler, İstanbul Shopping Fest tüm hızıyla devam ederken, ünlü giyim markası Network da bu alışveriş festivaline % 30 indirimle katılıyor. Network’ün beğeniyle karşılanan kadın ve erkek koleksiyonunda bulunan modeller yaz alışverişini henüz tamamlamış olanlara birçok seçenek sunuyor. Soft tonlardaki uçuşan elbiseler, geometrik detaylarıyla dikkat...
 4. Bambi İstanbul Shopping Fest % 50 İndirimi!

  Bambi İstanbul Shopping Fest % 50 İndirimi!

  bambi indirim bambi kampanya Sevgili melekler, ayakkabı denildiğinde en kaliteli ve köklü isimler arasında ilk sıralarda akla gelen Bambi, İstanbul Shopping Fest'e % 50'ye varan indirimlerle katılıoyr. Eğer şu günlerde ayakkabı ya da çanta almanız gerekiyorsa, bu süper indirimi sakın kaçırmayın!..
 5. YKM İstanbul Shopping Fest % 30 İndirim Fırsatı!

  YKM İstanbul Shopping Fest % 30 İndirim Fırsatı!

  ykm indirim ykm kampanya Sevgili melekler, pek çok ünlü markanın bir çatı altında birleştiği YKM mağazaları da İstanbul Shopping Fest indirim festivaline katılıyor. % 30 indirimle haziran ayı sonuna kadar indirimde olacak olan YKM, tüm müşterilerini mağazalarına bekliyor..

Sayfayı Paylaş