1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  2012 Kadir Gecesine Özel Birbirinden Anlamlı Sözler

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Kadir Gecesi Kandil Mesajları
  2012 Kadir Gecesi Mesajları


  Sevgili melekler, ramazan ayının bitmesine 1 hafta kala herkesi ramazan bayramı heyecanı sardı. Bayram temizliğine başlayan hanımlar, bayram günü misafirlerine ikram edecekleri hangi tatlıları yapacaklarını hesap ederken aynı zamanda da uzakta olan ve bayramda beraber olamayacakları yakınlarının özlemini duyuyorlar. Biz de bu konumuzda sevdikleri bayramda yanlarında olamayacak meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bayram günü onlara yollayabilecekleri 2012 kadir gecesi mesajları ile karşınızdayız...
  [​IMG]
  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle. Kadir geceniz mübarek Olsun.

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle, Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi. Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kadir geceniz hayırlı olsun!

  Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle. Kadir geceniz mübarek olsun.

  Gül-i Muhammed-i olanlara selam olsun, selam diyarından geçenlere bahar osun, gönlü hazan olanların gönlü gülistan olsun, Mübarek Kadir Geceniz Kutlu Olsun.

  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler. Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Yakınlık ne mekanda ne zamandadır. Sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

  Ruhu aşk ve muhabbet mühürüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, çoşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

  Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kadir geceniz mübarek olsun.

   
2012 Kadir Gecesine Özel Birbirinden Anlamlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kısa anlamlı sözler 2012

  kısa anlamlı sözler 2012

  kısa anlamlı sözler 2012 2012 kısa anlamlı sözler anlamlı kısa sözler 2012 Anlamı büyük olan ama söylemesi ya da yazması kısa olan yani kısacası; kısa ve anlamlı olan yeni sözler burada Melek'ler. bir bilmecem var çocuklar gibi oldu ama boş verin siz şmidi bunları, buyrun kısa anlamlı sözler 2012 modelleri burada Melek'ler. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir...
 2. Kısa Anlamlı Sözler 2012

  Kısa Anlamlı Sözler 2012

  Kısa Anlamlı Sözler Kısa Anlamlı Sözler 2012 Anlamlı sözler arayan tüm misafirlerimize ve tabi ki siz sevgili melek'lerimize, bu yazımızda yılın en yeni ve en güzel anmalı hoş olan kısa anlamlı sözleri sunuyoruz :) Anlamlı Sözler -Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek...
 3. Mevlana sözleri resimli ve birbirinden anlamlı sözler

  Mevlana sözleri resimli ve birbirinden anlamlı sözler

  Mevlana sözleri üstelik resimlerin üzerine işlenmiş sözler sevgili meleklerim. " Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır. " En çok beğendiğim mevlana sözlerinin arasında geliyor. Bende sizlere beğendiğim sözlerin resimlisini vermek istedim.
 4. Kadir Gecesi Mesajları Anlamlı Sözler Burada!

  Kadir Gecesi Mesajları Anlamlı Sözler Burada!

  Kadir Gecesi Mesajları 2012 Anlamlı Kadir Gecesi Mesajları 2012 Ramazan Ayı'nın son haftası yani Şeker Ramazan Bayramı öncesi olan gökyüzünde ki tüm meleklerin yeryüzüne indiği Kadir Gecesi için mesajlar paylaşıyoruz bu yazımızda Melek'lerim. Ayrıca şimdiden tüm islam aleminin Kadir Gecesini kutluyor O na açtığımız ellerimiz boş dönmesin, dualarımız kabul olsun diyoruz. Buyrun anlamlı...
 5. 2013 Kadir Gecesine Özel Resimli ve Yazılı Sözler

  2013 Kadir Gecesine Özel Resimli ve Yazılı Sözler

  2013 kadir gecesi 2013 kadir gecesi yazılı sözler 2013 kadir gecesi resimleri Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, Ramazan'ı 26.Gecesidir. 2013 yılında kadir gecesi 3 Ağustos Cumartesi gecesini 4 Ağustos Pazar gecesine bağlayan gecedir. Melekler Mekanı.Com olarak şimdiden tüm üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve müslüman kardeşlerimizin mübarek Kadir gecesini kutlar hayırlara vesile...

Sayfayı Paylaş