1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  2012 Kadir Gecesine Özel Birbirinden Anlamlı Sözler

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Kadir Gecesi Kandil Mesajları

  2012 Kadir Gecesi Mesajları


  Sevgili melekler, ramazan ayının bitmesine 1 hafta kala herkesi ramazan bayramı heyecanı sardı. Bayram temizliğine başlayan hanımlar, bayram günü misafirlerine ikram edecekleri hangi tatlıları yapacaklarını hesap ederken aynı zamanda da uzakta olan ve bayramda beraber olamayacakları yakınlarının özlemini duyuyorlar. Biz de bu konumuzda sevdikleri bayramda yanlarında olamayacak meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bayram günü onlara yollayabilecekleri 2012 kadir gecesi mesajları ile karşınızdayız...
  [​IMG]
  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle. Kadir geceniz mübarek Olsun.

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle, Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi. Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kadir geceniz hayırlı olsun!

  Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle. Kadir geceniz mübarek olsun.

  Gül-i Muhammed-i olanlara selam olsun, selam diyarından geçenlere bahar osun, gönlü hazan olanların gönlü gülistan olsun, Mübarek Kadir Geceniz Kutlu Olsun.

  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler. Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Yakınlık ne mekanda ne zamandadır. Sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

  Ruhu aşk ve muhabbet mühürüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, çoşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

  Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kadir geceniz mübarek olsun.
   
2012 Kadir Gecesine Özel Birbirinden Anlamlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 anlamlı sözler

  2012 anlamlı sözler

  anlamlı sözler 2012 sözler 2012 anlamlı 2012 anlamlı sözler, söz, sözleri, msj, mesajlar, mesajları, sms, smsler burada arkadaşlar "Sevdiğime anlamlı bir söz arıyorum" diyenler, işte size 2012 yılının en anlamlı ve en güzel sözleri Melek'ler:) İsterseniz bir kaç yerinde değişiklik ve eklmede yapabilir, sevdiklerinizi 2012 anlamlı sözlerle etkileyebilirsiniz :) Yanağına düşen...
 2. 2012 İyi Geceler Sözleri

  2012 İyi Geceler Sözleri

  2012 iyi geceler sözleri en güzel iyi geceler sözleri 2012 iyi geceler mesajları 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Artık herkesin özellikle de gençlerin ellerinde cep telefonları, makinalı tüfek gibi mesaj çekiyorlar, tabi elleri alışmış :D:D Hele de servis sağlayıcılarının verdiği facebook paketleri sayesinde gece gündüz mesajlaşabiliyor, face sohbetleri edebiliyorlar. Bu yazımız da...
 3. Anlamlı Ağlatan Sözler 2012

  Anlamlı Ağlatan Sözler 2012

  2012 Ağlatan Sözler kısa Anlamlı Ağlatan Sözler 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler ve ağlatan yeni sözler arayan siz sevgili misafirler. Bu sayfamızda yeni ağlatan sözler sunuyor ve diyoruz ki bu sözlerin anlamı harika çok duygu yüklü. "Pişman değilim! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin? Neler dururken, sen neyi seçtin". Ömrümün her gününde, asırlık elem saklı... Adın...
 4. Kadir Gecesinin Anlam Ve Önemi 2012 bilgileri

  Kadir Gecesinin Anlam Ve Önemi 2012 bilgileri

  Selam arkadaşlar gecelerin en mübarek olanı Kadir Gecesinin Anlam Ve Önemi hakkında sizlerden bilgi rica ediyorum. Şimdiden Kadir Gecesinin Anlam Ve Önemi hakkında ki bilgiler için çok tşkler.
 5. 2013 Kadir Gecesine Özel Resimli ve Yazılı Sözler

  2013 Kadir Gecesine Özel Resimli ve Yazılı Sözler

  2013 kadir gecesi 2013 kadir gecesi yazılı sözler 2013 kadir gecesi resimleri Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, Ramazan'ı 26.Gecesidir. 2013 yılında kadir gecesi 3 Ağustos Cumartesi gecesini 4 Ağustos Pazar gecesine bağlayan gecedir. Melekler Mekanı.Com olarak şimdiden tüm üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve müslüman kardeşlerimizin mübarek Kadir gecesini kutlar hayırlara vesile...

Sayfayı Paylaş