2012 kırıcı sözler en kırıcı sözler

M

Misafir

Forum Okuru
2012 kırıcı sözler en kırıcı sözler
yeni kırıcı sözler 2012 kırıcı sözler en kırıcı sözler kırıcı sözler facebook kapak sözler 2012 yenileri burada arkadaşlar. Kalp kırılması elbette ki kolay kolay geçmez ama biz bu yazımızda sizi kıran kişiye ya da kırmak istediğiniz kişiye kırıcı sözler söylemek istersiniz diye 2012 kırıcı sözler sunuyoruz Melek'ler. Kırıcı sözler 2012 modelleri burada diyor ve en kırıcı sözler sizleri bekler diyoruz Melek'ler.

enguzelresimlisozler6-4268.jpg

Sen Bir Hastalıksın Çaresiz Kalmış Çereleri tükenmiş bir hastalıksın hayatıma bulaşmadan defol.

Sayende Kalp Kırmayı öğrendim Sayende hayvanları insanlardan Daha çok Sevmeyi öğrendim Sayende Yalanları öğrendim Sayende Seni de Bıraktım.

Yok Oluşun Benim Kurtuluşum Seni hayatımdan yok ettim kurtuluşları Bekliyorum

Seni yalanlarınla Gömüyorum toprağa, Çıkmaya Çalışma çürüyeceksin Yalan Dünyada Gerçek Duyguları Bulamayacaksın Asla!

Yanlış yolda yürüyceğine, doğru yolda 'bekle'. Belki de kendini kandırırsın; ama başkalarını kandırıp hayallerini yıkmazsın !

Ters Düz Olmuş hayatınla bırakıyorum Seni! benim Hayatım Ne Ters Olur Acı Çeker Ne düz Olur Senin Olur! Benim Hayatım Hep Benim olur.

Cümlemin Sonundaki Aralıklarsın, Gözümün Görmeyeceği Ayrılıklarımsın Artık!

Yarınlarımda Sensiz Gitmek Bugünlerimden Acı Çekmekten Daha iyidir!

Geçen Zamana üzülüyorum Seninle! Geçen her Dakikama Lanet Ediyorum, Zamanı Bıraktım geride Artık Bakıyorum Kendime

Ya Severek Acı Çekmesini bileceksin yada Sevmeyeceksin hep Acı Çekeceksin!

Sana Ayrılıklar Kendime Mutluluklar Diliyorum yalan insan!

Bir çizgi bile olamıyorsun hayatımda Ancak Nokta Olacaksın Bunu Unutma!

Geri