2012 kısa arabesk sözleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
2012 kısa arabesk sözleri
2012 Kısa Arabesk Sözleri
84db6b85a2fe22.jpg

Belkide siz arabesk seviyorsunuz ve kendinizi en iyi arebesk parçalarda buluyorsunuz. E o zaman msn iletinize ve sevdiğiniz kişilere bu sözleri söylemenizin hiç bir sorunu yok. Siz arabesk sevenler için işte karşısınızda arabesk sözler arkadaşlarım.

Gözyaşlarımın Adını SEN Koydum, Seninle Nefes Alırım Seninle Yaşamanın Zevkini tadarım Bebeğim..

Her zaman Söyledim Sana Seviyorum Seni, Herzaman Aklımda Oldun Bekledim Seni, Hep Yalnız Kaldım Aldattın beni…

Unutmak için Ya Kalbimi Bedenimden Sökmem Lazım Ya da Beynimi Yıkatmam Lazım Vefasız Sevdiğim…
Aşkı Seninle Tatdım Ölümü Seninle Yaşadım, Gülmeyi Seninle Öğrenirken bile Ağlamaya Seninle Başladım Yalancı Sevgilim…

Aşkı Senin için 4 Duvar Arasındada Yaşarım Bir ömür boyu Aşkı Senin için Yaşarım Ben Sadece Senin için Varım Biricik Aşkım..

Bir Yudum Sevgi için Açtım Ellerimi Sana, Bir Tatlı Söz için Köpek Oldum kapında, Şimdi yaramaz bir Kâğıt parçası Gibi Sürünüyorum Sokaklarda…

Bu gecenin Sessizliğini Hıçkırıklarımla Bozuyorum, Gözyaşlarımla Suluyorum ve Beddularımla inletiyorum Senin için insafsızım!!!

Bıçağı vur kalbime Atmasın birdaha, Gözlerimi Çıkar Yerinden Ağlamasınlar Birdaha, Beynimi Yıka Unutayım Seni O Anda, ,işte ozaman belki mutlu olurum…

Acıyı Adınla Öğrendim, Dert Çekmeyi yalan Sevginle Anladım, Şimdi Ağlıyorum Geceleri Adını Anıyorum Ve Gözlerimdeki iki Damla Yaş ile Seni Bekliyorum herşeye rağmen…

Seni tanıdığım Gün Yaşamayı Sevdim, Elini Tuttuğum Gün hayatın Renklerini Gördüm, Aldattığın Gün ise Seni tanıdığım Güne Lanet Edip renkleri Hayatımdan Sildim..

Onursuzca Köpeklerde Sever! Aslında Onurunu Kaybeden Köpek Gibi Yaşar, Senin Gibi…

Geceleri Resmine Bakarım ve anıları tazelerim, yakarım Sıgaramı Her nefesimde bir gözyaşını adak ederim adına Sevgilim..

Ölüm mü olucakdı Adın bana, ızdırapmı olucaktı Sevgin Hayatımda? Acımı olucaktı Sözlerin Yanımda? Hep Dertmi Dolucakti Saf Kalbim yanında!!!

Ne Hayallerimiz Vardı Seninle, Ne Sözlerimiz Vardı Birbirimize, Ne Yeminler Ettik Birbirimizin üstüne şimdi Yalan Olduk ikimizde…

Giderken Bir Haber vermeni isterdim, Senin için atan kalbime senin için bakan gözlerime senin için yürüyen bedenime belki bir umut olurdun sevgilim…

Bu şarkılar Seni Anlatsada Bana Olmaz Artık Sendne Bana Fayda, Al Kalbimi Ez Ellerinde Sanada Bu Yakışırdı Sosyetik Gülzeli.

Seven Hep Acımı çeker Dostum Vur Kadehe belki Unutursun…

Seni Düşünürken Arabesk Şarkılar Dinlemek Hobim Oldu Sensiz yaşamak ise Artık Fobim Oldu…

Ya Ellerimi Bırak Düşeyim ya Çek beni kendine Kalbimi vereyim Güzelim..

Yolların Sonu Yoktur Güzelim Sonumuzu birlikte çizelim gel benimle Çık yola Kalmazsın benimle Yaya…

Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim

Prangalar vurun ayaklarıma, kelepçeler takın kollarıma, uçurumlar kazın yollarıma, bırakmayın beni bırakmayın beni duymak istemem sesini tutmak istemem ellerini yeniden başlamaktansa öldürürüm kendimi...

Geri