Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Kocam İçin Güzel Sözler Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kocam İçin Sözler 2012 Kocam İçin Sözler
    Kocam İçin Güzel Sözler

Sizin olduğunuz kadar eşinizin de güzel sözler duymaya ihtiyacı var melekler :) Biz de bunu düşünerek, eşlerinize söyleyebileceğiniz güzel sözleri biraraya getirdik. İşte eşlerinize güzel sözler :)

Bir genç kız evlendiği zaman birçok erkeğin ilgisini, tek bir erkeğin ilgisiyle değiş tokuş eder. (HELEN ROWLAND)

Kocaların düştükleri biricik hata evli olduklarını unutmalarıdır. (LADY EFFINGHAM)

Bir kadın kocasının kusurları için tanrıya şükretmelidir. Kusursuz bir koca, tehlikeli bir gözlemcidir. (HALIFAX)

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. (PAM BROWN)

Kocalar ateş gibidir, ihmal edilirse Sönerler.(ZSA ZSA GABOR)

Son sözünü söylemeden yutacak kadar akilli az koca vardır. (ANONIM)

Küçük ya da büyük her şey macera olabilir. Doğru insanla paylaşılırsa. (KATHLENN NORRIS)

Bir erkek esine nedensiz bir yere çiçek getirdiğinde mutlaka bir nedeni vardır. (MOLLY MC GEE)

Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana. (ISABEL BURTON)

Hükümetler ve kocalar yanıldıklarını hiç bir zaman kabul etmezler. (HONORE DE BALZAC)

Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir. (VOLTAIRE)

Birini sevmek, onu candan desteklediğinizi, asla ihmal etmeyeceğinizi, ihtiyacı olduğunda onu yüzüstü bırakmayacağınızı ve daima cesaret vermek üzere yanıbaşında olacağınızı o kişiye iletmektir. Bu sadece, eğer sahipseniz iletebileceğiniz bir duygudur. Ashley Montagu

Hep sen oradaydın. Başkası değil. (HELEN EXLEY)

Koca bulmak bir sanattır. Elde tutmak ise bir görevdir. (SIMONE DE BEAUVOIR)

Koca sinirleri alinmiş bir asıktan geriye kalandır. (HELEN ROWLAND)

Bir kadın sevdiği erkeğin yüzünü, bir denizcinin acık denizleri bildiği gibi bilir. (HONORE DE BALZAC)

Asla yatağa öfkeyle girme. Yataktan kalk ve kavganı bitir. (PHYLISS DILLER)

2012 Kocam İçin Güzel Sözler Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kocama en güzel doğum günü mesajları en güzel hediye bence

kocama en güzel doğum günü mesajları en güzel hediye bence

Kızlar az öncede konu açmıştım kocama doğum günü mesajları için yada hediye vs diye düşündüm de en iyisi kocama en güzel doğum günü hediyesi güzel bir mesaj olacak diye düşünüyorum. Bunu telefondan yapmayacam ama güzel bir yemek ve bir şeyin içinde güzel bir mesaj yazacam bence süper olcak. Ta işte ne yazacağım bana mesaj gönderir misiniz yazar mısınız. Hadi öptüm sizleri kocaman mucux
  2. 2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

Aşk İle İlgili özlü Sözler Aşk Sözleri Özlü Bir türlü sevdiğinize kendinizi ifade edemiyor musunuz ? O halde aşağıda listelediğimiz birbirinden anlamlı sözleri bir inceleyin bakalım melekler, kimbilir sizi en iyi ifade edenine rastlarsınız :) Aşk oduna yanmayanın kalbi safi olmaz imiş. ( Eşrefoğlu) Aşk, insana vakar, ağırbaşlık, hatta güzellik verir. ( Bernard Show) Aşkı, aşktan başka...
  3. Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Twitter İçin Sözler Güzel Twitter Sözleri Nickleri Twitter Sözleri ve Nickleri Sevgili melekler, bu yazımızda twitter için kullanabileceğiniz twitter sözleri ve nickleri listemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz :) -Elin adamı aya çıkar,marsa gider,arsenikte yaşam bulur..Biz de çubuk krakeri kırmadan yatay olarak ağzımıza sokmaya çalışırız. -1.murat hangi savaşta ölmüstür sorusuna;...
  4. Berat Kandili Gecesi İçin Güzel Sözler Mesajlar 2012

Berat Kandili Gecesi İçin Güzel Sözler Mesajlar 2012

2012 Berat Kandili Mesajları Berat Kandili 2012 Mesajları Sevgili melekler, şimdiden bu gece ibadet ve dualarla geçireceğimiz Berat Kandilini kutluyoruz. Eşe, dosta ve sevdiğiniz herkese yollayabileceğiniz 2012 Berat Kandili mesajları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. :) Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun....
  5. 2012 Kısa Ramazan Mesajları çok güzel

2012 Kısa Ramazan Mesajları çok güzel

Güzel Ramazan Mesajları Kısa Ramazan Mesajları Güzel Evet Sevgili Melek'ler Ramazan Ayına çok az bir zaman kaldı. Biz de site oalrak şimdiden sizlere iftar yemekleri tarifleri veriyor ve Ramazan Ayı ile ilgili diğer tüm merak edilen bilgileri paylaşıyor ve ayrıca şimdide bu konularımıza bir yenisini daha ekliyerek sizlere kısa ramazan mesajları aktarıyoruz. -Mübarek Ramazan Bayramı nı...

Sayfayı Paylaş