Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Model Gelin Duvağı Örnekleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gelin duvakları modelleri 2012 gelin duvakları 2012
    gelin duvağı modelleri

Kimi gelin adayları ki bunlar çoğunluktadır duvak tercih ederken, kimisi de şapka ya da çiçek ve toka gibi çeşitli saç aksesuarları tercih edebilir melekler :) Bu tamamen düğün konseptine, gelinliğe ve gelin adayının zevkine bağlıdır. Ben her zaman gelinlikte uzun duvak olması gerektiğine inananlardanım ama zevkler tartışılmaz :) Bu yazımızda da 2012 gelinlik modasından duvak örneklerini sizlerle paylaşmak istiyorum..

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

2012 Model Gelin Duvağı Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Şapkalı duvak Modelleri

2012 Şapkalı duvak Modelleri

2012, duvaklar, şapkalı duvak, modelleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Yeni evlenecek melekler için farklı bir tasarıma sahip şapkalı gelinlik modellerini sunuyoruz. 2012 yılına ait şapkalı gelinlik modelleri farklı olmak isteyen gelinler için harika bir alternatif.
  2. Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

gelin duvağı modelleri gelin duvakları gelin duvak ve saç modelleri Gelinliğe yakışan uzun duvaktır diyenler de var , kısa duvak daha hoş duruyor diyenler demelekler. Elbette ki zevkler tartışılmaz ama bence de duvak gelinliğin vazgeçilmez bir unsuru :) Tabi işi abartıp Lady Di'nin duvağı gibi metrelerce bir duvaktan bahsetmiyorum :D:D Ama şöyle hafiften yerde sürünen gelin duvakları çok...
  3. Yeni gelinlik duvak modelleri 2012

Yeni gelinlik duvak modelleri 2012

2012 yılında evliliğe hazırlanan meleklerim için seçtiğim 2012 duvak modelleri ile kendilerine yardımcı olmak istedim. Seçmiş olacakları harika gelinlik modelleri ile rahatlıkla kombin edebilecekleri 2012 duvak modelleri, zaten güzel olan gelinliklerine daha ihtişamlı görünümler kazanabilir.
  4. Gelin Başı Gelin Duvağı Modellerinden Seçtiklerimiz

Gelin Başı Gelin Duvağı Modellerinden Seçtiklerimiz

Bu konu; gelin başı gelin duvağı modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinlik seçiminin ardından en dikkat edilmesi gereken nokta gelin duvağının nasıl olacağıdır. Şatafatlı bir gelinlikte gayet sade bir duvak seçilmesi gerekirken, çok sade bir gelinliğe uzun ve gösterişli bir duvak uygun olabilir. Duvak sevmeyen gelin adayları da tercihlerini hoş gelin saçı...
  5. Dantelli Gelin Duvağı Modelleri 2015

Dantelli Gelin Duvağı Modelleri 2015

duvak modelleri, gelin duvağı modelleri, duvak modelleri 2015, dantelli duvak modelleri Abiye ve gelinlik modasında asla modası geçmeyecek trendler arasında yer alan ve uygulandığı modele zerafet ve şıklık katan dantel detayları gelin duvaklarında da kendini göstererek gelin adaylarına sunulmaya devam ediliyor. Sizler için en güzel dantelli duvak modelleri ile ilgili görsel örnekleri bu...

Sayfayı Paylaş