Etiketler:
  1. DİLARANINANNESİYİM

DİLARANINANNESİYİM Forum Okuru

2012 modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında DİLARANINANNESİYİM tarafından paylaşıldı.

Tesettürlü eşofmıanların 2012 modellerini de görmek isterim. Fiyatlarını nasıl alacam?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 2012 heşofmanlar internet sitelerinde satılıyor ve fiyatları da 145 TL ile 200 TL arasında. Heşofman olarak aradığınız takdirde pek çok alışveriş sitesinde resimleri ve özellikleriyle birlikte satışta olduklarını görebilirsiniz :)

2012 modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 türban modelleri

2012 türban modelleri

2012 türban modelleri, eşarp modelleri, tesettür modelleri, modası, trendleri burada arkadaşlar 2012 türban ve eşarp modellerini, zengin alternatiflerle, sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler. Eminiz ki içlerinden biri sizin tarzınızdır:)
  2. 2012 Tunik Modelleri

2012 Tunik Modelleri

tunik modelleri 2012 çeşitleri desenleri modası hakkında herşey burada Tunik modelleri ortaya çıktığı günden beri biz bayanların adeta kurtarıcı haline geldiler. Nasıl mı? Kiloluyuz diyelim... Fazla kilolarımızı örttü. Ya da... Çok dar bi pantolonumuz var... Kalçamızı kapattı... Ve hepsinin dışında bence tunikler rahatlığın sembolü oldu. Her yıl çeşitlerini desenlerin değiştirip bizi kendine...
  3. 2012 küpe modelleri

2012 küpe modelleri

2012 küpe modelleri nelerdir küpeler küpe modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Vallahi biz kadınların derdi hiç bitmez :D:D her derdimiz bitmiş gibi birde takı derdimiz vardır biz kadınların :D:D yok bilekliğim, yok kolyem, yok küpem derken hiç bitmez bizim eksiklerimiz :D:D şimdi sizlere 2012 küpe modellerini sunacağız melekler. rengarenk her kıyafetinize uygun bu şıkır...
  4. Perçem modelleri 2012

Perçem modelleri 2012

perçem modelleri 2012 perçem kimlere yakışır saç perçem modelleri burada arkadaşlar. Günümüzde genelde Emo tarzı takılan gençlerin tercihi olan ve bir çok kadın için tarz olan perçem modelleri 2012 yılına da damgasını vuruyor Melek'lerim. Perçem kimlere yakışır bilmiyorum ama etrafımda gördüğüm saç perçem modelleri ciddi anlamda hoşuma gidiyor benim:) Genelde küt saç modelleri şekillerinde...
  5. Kaban Modelleri 2012

Kaban Modelleri 2012

2012 kısa ve uzun bayan kaban modelleri Bırrr donuyouz ya bu nasıl bir kış anlamış değilim. İstanbul son bilmem kaç yılın soğuk havasını yaşıyor. Diğer memleketlerde aynı. Düşündüm taşındım ve sitler için birbirinden harika kaban kodeli sunmaya karar verdim arkadaşlarım. Artık sizde bunları satın alırsınız diye düşünüyorum. Resme bak dediğinizde kabanın markası yazıyor arkadaşlarım mango...

Sayfayı Paylaş