1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

2012 Mutfak Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

2012 mutfak modelleri dolapları modası masası dekorasyonu hakkında aradığınız herşey burada Mutfaklar evimizin aynası gibidir. Mutfaklarımızda yapacağımız en ufak bir değişiklik bizim ve evimizin havasını değiştirmeye yeter. Renkli mutfak sandalyeleri, mutfak perdeleri ve renkli mutfak süsleriyle cıvıl cıvıl bir kahvaltı herkesi mutlu etmeye yeter.

Sizler için 2012 yılına özel hazırlanan birkaç mutfak örneği araştırdık...

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. Firdem

Firdem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sondan ikincisi güzel bence

2012 Mutfak Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Amerikan mutfak modelleri

2012 Amerikan mutfak modelleri

2012 Amerikan mutfak modelleri hanımlar mutfağımı yeniliyorum daha doğrusu evimi komple yeniliyorum ama bu kez mutfağımı amerikan tarzdan yaptırdım sizden ricam 2012 Amerikan mutfak modelleri önerileri sunmanızdır
  2. 2012 Modern Mutfak Modelleri

2012 Modern Mutfak Modelleri

2012 Modern Mutfak Modelleri istiyorum mutfağımı değiştireceğim lütfen modelleri verin.
  3. 2012 İtalyan Tarzı Mutfak Modelleri

2012 İtalyan Tarzı Mutfak Modelleri

İtalyan Mutfak Modelleri 2012 İtalyan Tarzı Mutfak Dekorasyonu Gününün büyük bir kısmını mutfakta geçiren bayanlar doğal olarak mutfaklarının kullanışlı, şık ve modern bir havada olmasını ister melekler :) Biz de mutfaklarında artık değişiklik yapma vaktinin geldiğinin düşünen meleklerimiz için hem şık hem de kullanışlı 2012 İtalyan tarzı mutfak modellerini paylaşıyoruz :tik:
  4. 2012 Mutfak masası modelleri

2012 Mutfak masası modelleri

2012 Mutfak masası modelleri Mutfak için masa ve sandalye modelleri Geçen sene evimizi hazırlarken eşimle en çok zorlandığımız seçimlerden biri mutfak masası olmuştu. Mutfağım bambu olduğu için siyah yada metal masalar hoş durmayacaktı. Gezmediğimiz masa sandalye dükkanı kalmadı. En sonunda düğünden tam bir hafta önce mutfak dolaplarımın rengine uygun bir masa bulduk ta evimizi tamamlamış...
  5. Mutfağınızda Şıklık Mutfak Köşe Takımları 2012 Modelleri

Mutfağınızda Şıklık Mutfak Köşe Takımları 2012 Modelleri

mutfak köşeleri mutfak köşe takımları Günlük hayatın koşturmacası ve kadının da iş hayatında yer almasıyla birlikte el oyalamayan çabuk hazırlanan yemekler ve ergonomik sofralar insanları kendine mecbur etti melekler. Eskiden büyüklerimizin hazırladığı yemek salonlarında kurulan o büyük sofralar, her detayı düşünülmüş çeşit çeşit yemekler artık sadece bayram sabahları gördüğümüz ritüeller...

Sayfayı Paylaş