Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 öğrenim kredilerinin ne zaman ödenmesi gerekiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam. Benim öğrenmek istediğim 2012 öğrenim kredilerinin ne zaman ödeneceği ? Gerçi daha başvuru sonuçları açıklanmadı ama olsun ben yine de öğreneyim dedim :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Yurtkur, kredi ve burs sonuçları 26 Kasım 2012 tarihinden itibaren açıklanacak. 2012 Burs ve Öğrenim kredilerinin ödemesi ise 7 Ocak 2013 tarihinde Ziraat Bankası şubelerinden başlayacak.
    2012 – 2013 eğitim öğretim yılında ilk defa burs ve öğrenim kredisi alacak öğrenciler, paraları 7 Ocak 2013 tarihinden itibaren Ziraat Bankası Şubelerine gidip alabilecekler.

2012 öğrenim kredilerinin ne zaman ödenmesi gerekiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Berat Kandili Ne Zaman

2012 Berat Kandili Ne Zaman

2012 yılı berat kandili tam olarak hangi güne geliyor melekler. Bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen
  2. 2012 pmyo sınavı ne zaman

2012 pmyo sınavı ne zaman

pmyo SINAKızlar Polislik Akademisi Polis Meslek yüksekokulları öğrenci adaylığı ne zaman tarihi, 2012 PMYO sınavının tarihini soruyorum teşekkür ediyorum
  3. Hac Başvuruları 2012 Ne Zaman

Hac Başvuruları 2012 Ne Zaman

Hac Başvuruları 2012 Ne Zaman lütfen bu konuda da bilgi içeren konular açın kızlar.
  4. kış lastiğini ne zaman katmak gerekiyor

kış lastiğini ne zaman katmak gerekiyor

Biz aracımız için kış lastşği aldık ama daha taktırmadık.Ne zaman taktırmamız gerekiyor?Kar yağmasını mı bekleyeceğiz ?
  5. Cinsiyeti ne zaman öğrendiniz?

Cinsiyeti ne zaman öğrendiniz?

Kızlar bebeğinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz? Ben 4 aylık gebeyim henüz öğrenemedim, meraktan ölüyorum :D

Sayfayı Paylaş