1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  2012 Öğretmenevi üyeliği aidatı kaldırıldı

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı Öğretmenevlerine üye olmak isteyen öğretmenler aidat ödemeyecek


  Merhaba Melek'ler ve konuyla ilgili misafirler, sizlere bu yazımızda öğretmen evi üye aidatlarının kaldırıldığına dair merak edilen tüm bilgielri aktarıyoruz.

  [​IMG]

  Milli Eğitim Bakanlığınca imzalanan Kurum İdari Kurulu Çalışma Raporunda yer alan Öğretmenevi üye aidatı uygulamasının kaldırılarak, tüm eğitim çalışanlarının öğretmenevi üyesi olarak kabul edilmesi çalışmalarının başlatılması önerisi kabul edildi.

  Öğretmenevi üye aidatı konusu hakkında bilgi veren Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Bekir Şen; Bakanlık yetkilileriyle mutabakata vararak imza altına aldığımız 'Öğretmenevi üye aidatı uygulamasının kaldırılarak, tüm eğitim çalışanlarının öğretmenevi üyesi olarak kabul edilmesi çalışmalarının başlatılması önerisi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kabul edildi.

  Buna göre; artık öğretmenevlerine üye olmak isteyen öğretmenler her yıl aidat ödemeyecek.Daha önce öğretmenlere uygulanan indirimli tarifeden yararlanamayan diğer eğitim çalışanları da bu düzenlemeyle öğretmenevlerinden indirimli olarak faydalanabilecek. 2010 yılı için öğretmenlerden alınan yıllık 60 liralık aidat, girişimlerimiz sonucu 2011 yılında 25 TL'ye düşürülmüştü. Yapılan son düzenlemeyle birlikte artık hiçbir eğitim çalışanından öğretmenevi aidatı alınmayacak.
   
2012 Öğretmenevi üyeliği aidatı kaldırıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Üyelik iptali

  Üyelik iptali

  Sayın sadmin, rica etsem üyeliğimi iptal eder misiniz, lütfen?
 2. Markafoniye Üyelik

  Markafoniye Üyelik

  markafoni, üyelik, nasıl olurum, üye girişi, davetiye, ile ilgili bilgiler burada melekler Türkiye'nin internetten ilk alışveriş kulübü olan Markafoni'ye üye olmak isteyen melekler :) Üyelik için lütfen TIKLAYIN... Sayfa sizi yönlendirecektir...:)
 3. diasparo üyelik

  diasparo üyelik

  diaspora da üyelik işlemleri nasıl oluyor kızlar ben üye olmak istiyorum ama hiç bir bilgim yok bana yardımcı olun lütfen.
 4. Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı

  Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı

  Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı mı? Merhaba arkadaşlar Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı diyorlar doğru mu bu. Öğretmenevi üye aidatı hakkında bilgisi olanlardan buraya yazmasını rica ediyorum.
 5. kredi kartı aidatını geri alma ( Kredi kartı aidatı nasıl geri alınır 2012 )

  kredi kartı aidatını geri alma ( Kredi kartı aidatı nasıl geri alınır 2012 )

  2012 Kredi kartı aidatımı geri almak istiyorum ne yapmam gerekiyor nereye başvurmam lazım kızlar. Bıktım bu bankalardan ya kredi kartını kullandığım yok ama yinede aidat istiyorlar.

Sayfayı Paylaş