2012 Pazen Elbise Modelleri Var mı ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
2012 Pazen Elbise Modelleri Var mı ?
Kızlar 2012 yılında pazen elbiseler modası olcakmış yani moda pazen elbise olacakmış. Sizden ricam bu elbiselelerden bana birkaç örnek sunmanız. Teşekkür ediyorum. Eskiyemi dönüyoruz ne :D:D

Pazen elbise modelleri püfür püfür renkli çiçekli pazen elbiseleri bu konumuzdan bulabilirsiniz.

Son dönemlerin en çok tutulan trendi leopar desenler gibi ve moda dünyasında adeta patlama yapan mercan rengi kıyafetler gibi moda oalcak,anneanelerimizin sandığından kalma pazenler:) Eskilerin pazenleri, günümüzün 2016 pazen elbise olarak trendler arasına girmeye hazırlanıyor Melek’lerim.

“Aaa ben giymem ya” demeyin çünkü, Pazen elbiseler tüm vitrinleri saracakmoda dünyasında rüzgarlar estirecek, hal böyle oluncada sizin pazenlere bakış açınız değişebilir Melek’lerim:) Tıpkı benim desenlere karşı değişen bakış açım gibi:D:D

Şimdi sizlere bir kaç örnek vermek istiyorum. Hemen sayfanın altından da benzer konulara yönlendirelim ve konumuzu kapatalım arkadaşlarım ne dersiniz.

pazen elbise modelleri (1).jpg
pazen elbise modelleri (2).jpg
pazen elbise modelleri (3).jpg
pazen elbise modelleri (4).jpg
pazen elbise modelleri (5).jpg
pazen elbise modelleri (6).JPG
pazen elbise modelleri (7).jpg
pazen elbise modelleri (8).jpg
pazen elbise modelleri (9).jpg

[album=medium]85[/album][album=medium]73[/album][album=medium]75[/album][album=medium]68[/album][album=medium]63[/album][album=medium]60[/album][album=medium]57[/album]

Son düzenleme:
Geri