1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

2012 Sehpa Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

asiruki bunu beğendi.
2012 Sehpa Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sehpa modelleri....

Sehpa modelleri....

sehpa modelleri
  2. Kasımpatı Dantel Sehpa  modeli

Kasımpatı Dantel Sehpa modeli

dantel sehpa modelleri sehpa modelleri dantel Her ne kadar dantelin modası geçti desede bazıları bi genç kızın çeyizinde olmazsa olmazlardan biri olan dantel modellerde sizlere kasımpatı dantel sehpa örneğini ve yapılışını veriyorum şimdiden kolay gelsin hanımlar=) 6-7 zincirden halka yaparak başlayın 12 tane tek zincir genişliğinde kutucuk yapın ikinci sırada Üçüncü sırada ise her kutucuğun...
  3. Sehpa modelleri...

Sehpa modelleri...

sehpa modelleri Arkadaşlar ben bu sehpaları çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz.
  4. 2012 Çeşitli Sehpa Modelleri Burada Melekler

2012 Çeşitli Sehpa Modelleri Burada Melekler

2012 sehpa modelleri sehpa modelleri 2012 Salon dekorasyonlarında hem görsel hem de işlevsel olarak çok önemli bir yere sahip olan sehpa modelleri bu yıl son derece modern malzeme ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor melekler :) Özellikle misafir ağırlarken ihtiyaç duyduğumuz sehpalar, cam başta olmak üzere çeşitli materyallerle hazırlanarak her zevke uygun şık bir mobilya parçası olarak...
  5. İkea sehpa modelleriyle fonksiyonel kullanımlar

İkea sehpa modelleriyle fonksiyonel kullanımlar

Dekorasyonlarımızı çeşitlendiren en önemli ihtiyaçlarımız arasında yer almaktadır sehpa modelleri. Evimizin bir köşesine yerleştirip sadece görünüm açısından değil de her ihtiyaç duyduğumuzda faydalanabileceğimiz bir dekor ürünüdür sehpalar. Oda dekorasyonlarınıza şık görünümler yakalamanıza yardımcı olduğu gibi aynı zamanda kullandıkça iyi ki böyle bir sehpam var diyebileceğiniz şıklıkları...

Sayfayı Paylaş