1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

2012 Süper Kısa abiye modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2012 kısa abiye modelleri mini abiye modelleri
    Herşeyden önce bu kıyafeti tam anlamıyla taşımak için yada kıyafetleri meleklerim bir kaç ayrıntıya dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum. Düzgün bir fizik uzun topuklu abiye ayakkabı modeli, eğer kıyafetlerde uygulanmış taşlar yada işlemeler var ise bunlara uygun şekilde işlemeli yada taşlı bir kolya bir küpe yada küçk bir toka, bir bileklik kullanmak, kıyafetin görsel tamamlayıcılığını en üst düzeye taşıyacaktır diye düşünüyorum.< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2012 Süper Kısa abiye modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. abiye tutkunlarına süper modeller

abiye tutkunlarına süper modeller

ister kendi nişanınızda sözünüzde ister bir davette düğünde bence birçok yerde kullanılabilir abiye ve biz bayanlar bayılırız bizim tabirimizle elbise giymeye :) işte abiyeleri seviyorm ve ihtiyacım var bu ara diyen melekler size süper modeller........
  2. Kısa abiye modelleri

Kısa abiye modelleri

kısa abiye modelleri 12 14 yaş abiyeler abiyeler kısa abiye kisa
  3. kısa abiye modelleri

kısa abiye modelleri

kısa abiye modelleri kısa abiyeler, 2011 abiye modelleri, spor abiyeler, düğün modası, gece kıyafetleri ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Kısa birkaç abiye modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.
  4. Abiye modelleri 2012 kısa

Abiye modelleri 2012 kısa

Merhaba kızlar bana Abiye modelleri 2012 kısa elbise modelleri lazım bu konuda öneri bekliyorum sizden
  5. Kısa abiye elbise modelleri 2012

Kısa abiye elbise modelleri 2012

2012 Kısa Abiye Modelleri Kısa abiye elbise modelleri 2012 Bacaklarına güvenen ve mini giyinmeyi seven Melek'lerimize ve misafirlerimize 2012 yılının en şık ve en trend kısa abiye elbise modellerini bu sayfamızda bir araya getirdik arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş