2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

Survivor 22.bölümde erkekler duş alıp kıyafetlerini giydikleri sırada çalan şarkı hangisi acaba

Acun'a da hayret ediyorum pes yani! her bolümde 30dan fazla yabancı sarkı kullanıyor hiç türkçe müzik yok. arada bir iki tane de türkçe müzik kullanın yahu! ne guzel türk müzik gruplarımız var. örnek mesela barış manço nun gulpembesi veya anlıyorsun değilmi, halil ibrahim sofrası, iste hendek iste deve filan şarkıları olabilir arada yani! Cem Karaca, Erkin Koray, M.F.Ö, Moğollar grupları var super şarkıları var, Redd grubu var, Ceza'nın müzikleri var, Yeni Türkü grubunun fırtına, viravira şarkıları var, Doğan Canku var insanoglu filan, daha say say bitmez bikaç tane de şu yerli müziklerden felan kullanın be kardeşim, ne bu yabancı hayranlığı ya bukadarda olamaz donomar aşağa plan-b yukarı ne bu ya?? :(

nihatın dünkü bölümde 3 kişiyi seçtiğinde kırmızı tişörtlü kişi (ismini hatırlayamadım) ailesi ile konuşurken bir müzik çaldı. sanırsam bir filmin fon müziği. onu bulamadım acaba bulabilirmisiniz?

o nihatın seçtiği 3 kişinin aileleriyle konuşurken çalan müziklerin tamamını sorsam çok şey istemiş olmam dimi?
sonuçta bu niyetle açılmış bir topic bu :)

Acun'a da hayret ediyorum pes yani! her bolümde 30dan fazla yabancı sarkı kullanıyor hiç türkçe müzik yok. arada bir iki tane de türkçe müzik kullanın yahu! ne guzel türk müzik gruplarımız var. örnek mesela barış manço nun gulpembesi veya anlıyorsun değilmi, halil ibrahim sofrası, iste hendek iste deve filan şarkıları olabilir arada yani! Cem Karaca, Erkin Koray, M.F.Ö, Moğollar grupları var super şarkıları var, Redd grubu var, Ceza'nın müzikleri var, Yeni Türkü grubunun fırtına, viravira şarkıları var, Doğan Canku var insanoglu filan, daha say say bitmez bikaç tane de şu yerli müziklerden felan kullanın be kardeşim, ne bu yabancı hayranlığı ya bukadarda olamaz donomar aşağa plan-b yukarı ne bu ya?? :(

hiç turkce jenerik muzigi kullanmamaları ilginç olabilir belki. turkiyedeki telif hakları sorunlarından kaynaklanıyordur hic yerli muzik kullanmamaları. bizim ulkemizde türkce şarkıların ufacık bir kısmını biryerde jenerik olarak kullansan gumburtu kopuyor hemen dunya kadar telif hakkı istiyorlar. bizdeki telif hakları karmaşası filan belki ondan olabilir!? nede olsa ulkemiz bu telif hakları konusunda ve daha bicok konuda sabikali bir ulke. :)

Geri