2012 tatlı sözler

M

Misafir

Forum Okuru
2012 tatlı sözler
En Tatlı Sözler
2012 Tatlı Sözler

Evet Melek'ler, sevgiliye edeceğiniz güzel en tatlı sözler hem de 2012 tatlı sözler burada arkadaşlar.:)

ask8-18f.gif

insanları yaslandıran yıllar degil erişemediği arzulardır

• En guzel deniz gidilmemiş olanıdır. En güzel çocuk henüz büyümedi. En güzel günler henüz yaşamadıklarımız. ve sana söylemek istediğim en güzel söz sana henüz söyleyememiş olduğum sözdür

• EĞER FARKEDERSEN BU YAZIYI FARKETMEN YA DA FARKETMEMEN HİÇ FARKETMEZ SEN EN İYİSİ BU YAZIYI FARKETME TATLIM

• EĞER BİRİ ADINI BUZA VEYA GÜNEŞE YAZABİLİYORSA BİLKİ O SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVMEKTEDİR

• İnsanlar çok sevdikleri güllere koşarken,ayaklarının altında ezdikleri güzelim kır çiçeklerini görmezler..

. • YANAĞINA KONAN KAR TANESİ ERİYİP DUDAKLARINA İNDİĞİNDE VE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BİRİYLE TATMAK İSTEDİĞİNDE YÜZÜNÜ RÜZGARA DÖN BEN O RÜZGARDAYIM

• GEMLİĞE DOĞRU DENİZİ GÖRECEKSİN SAKIN ŞAŞIRMA SEVGİYİ SANA BAKAN GÖZLERDE DEĞİL SENİ SEVEN KALPLERDE ARA..

. • bazen sert bir rüzgar esebilir.o zaman boynunu eğmekten utanma.Yeniden başını kaldıracağını yalnızca rüzgarın geçmesini beklediğini düşün

• BİLİYORSUN BEN SANA DEĞİL BANA DENİZLERİN SONU KADAR UZAK OLAN O PARLAK VE ULAŞILASI ZOR OLAN GÖZLERİNE AŞIĞIM

• Bir aşkı paylaşmak için çok geç,bir paylaşıma aşık olmak içinse erken.Bir sevda yerimden vurdu zaman.Şimdi sana söylenecek tek bir cümle;bende sana yetecek kadar ben kalmadı..

• İnsanlar gülümseyerek mutsuzluklarını hem gizlemesini hemde biraz yenmesini öğrenirler!

• Gözlerdeki gözyaşı olmasaydı kalpte gökkuşağı çıkmazdı:)

• RÜZGARIN KEMANINI ÇALDIĞI VE DAMLALARIN CAMA VURDUĞU SOĞUK BİR YATAĞINIZA UZANIP HAYALİNİ KURUP KEŞKE DEDİĞİNİZ TÜM GÜZELLİKLER SİZLERİN OLSUN:)))

• BİR GÜN BENDEN AYRILIRSAN, BENDE SENİNLE GELEBİLİRMİYİM

• Bir yudum zehir olsan, biran bile düsünmeden seni icerdim, sirf seninle bir olmak ve seni icimde hissetmek icin.

• Agladiginda gözlerinden akan yas olmak isterdim,yanaklarini öpmek icin. Günes her sabah doguyor ben ise sensiz hergün biraz daha batiyorum.

• Onun güzelliğini herkes görüyorsa o bence az güzeldir, Herkes biliyorsa;o bence hiç güzel değildir. O'nun güzelliğini yalnız ben görüyorsam bu "SEVGİ"dir. Yalnız ben biliyorsam bu "AŞK" tır. Hiç kimse görmüyorsa bu "YALNIZLIK"tır.

• Sen rüyalarımın ışığı,Altında gülebilir misin? Mutlu olurken ağlayabilir misin? Sen yazamadığım gerçek "AŞK" romanımsın Sen piyanomda çalamadığım "AŞK" melodimsin Sen! Özlediğim Özlediğim gerçek mutluluğumsun..

• Ben alışılmış şeyler sevmem, bilirsin. Yaşamaksa dilediğim gibi yaşamalıyım Sevmekse gönlümce sevmeliyim. Kendi ellerimle yazmalıyım alınyazımı Ölmekse istediğim anda ölmeliyim...!

• Kalbin mantiga sigmayan , apayri bir mantigi vardir.

• İnsanlar zamanla bir çok şeyi öğrenmişlerdir;Kuşlar gibi uçmayı,balıklar gibi yüzmeyi;FAKAT;Çok basit bir şeyi öğrenememişler;## İNSAN GİBİ YAŞAMAYI

• ISSIZ BİR KALDIRIM TAŞI OLSAM VEYA GERİ ALAMAYACAGIM TEK BİR NEFES OLSAM YADA GÖZLERİNDE BİR DAMLA YAŞ BENİ SİLER GECERMİYDİN YOKSA SENİ SEVİYORUM DEYİP BENİ AFFEDERMİYDİN!

• İNSANLAR GELMELERİYLE YANLIZLIKLARINI DAĞITANLARI SEVERLER, GİTMELERİYLE KENDİLERİNİ YANLIZ BIRAKANLARA AŞIK OLURLAR.

• ASKI ARAMAKLA BULAMASSIN FAKAT O SENI BULDUĞUN DA ISE KACACIP SAKLANAMASSIN.BU HUYUNDAN DOLAYI ASKI KIM ANLADIKİ SEN ANLAYAMASSIN

• gülü öylesine sevmelisin ki; soranlara dikeni yok diyebilmelisin

• ÇÜNKÜ KISA BİR ÖYKÜDÜR HAYAT UĞRUNA UPUZUN ACILAR ÇEKTİĞİMİZ KISA BİR TÜRKÜDÜR BİR KEZ DAHA SÖYLEMEK İÇİN DELİRDİĞİMİZ...!

• Keşke dağlarda gelincik olsaydım da, okşamasını bilen avuçlarının için de solsaydım.

• Hayat içli bir şarkıdır herkes söyleyemez önemli olan eski dostlar değil, hiçbirzaman eskimeyecek dostlardır.

• Öyle insanlar tanıdım Yıldızlar gibiydiler hepsi gökteydi,hepsi parlıyordu. Ama ben seni Güneşim seçtim ve bir Güneş için bin Yıldızdan vazgeçtim...

• Aşk , başkalarının ona veremediklerini verebilmektir

• Sen hiç; bugulanmis cama seni seviyorum yazip harflerin arasindan disariyi seyrederek kar tanelerine sevdiginin hayallerinin suslettin mi ?

• Irmaklar akmak icin suyu, yagmurlar yagmak icin bahceyi, kalbim atmak icin bir sebep bulamadigi zaman seni unutacagim.

• Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. Hoşgörü sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır.

Benzer Diğer Konularımız !

T
Cevaplar
0
Görüntüleme
960
TİTAN
T
K
Cevaplar
0
Görüntüleme