Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  2012 Yay Burcu yorumları

  Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  2012 yay burcu yorumları yay burcu 2012 yorumları


  Yay burcundan oaln melek'lerimiz ve misafirlerimiz için 2012 yay burcu yorumlarını sunuyor ve yeni yılda yay burçlarını ne bekliyormuş, bu sayfamızda öğreniyoruz Melek'ler.


  [​IMG]


  2012 Yay Burcu


  2012 yay burçları için değişimin yılı olacak bu değişim hayatınızın her alanında gerçekleşecek.
  Bazılarınız eğitim için yurt dışına çıkabilir. Hiç hesapta yokken hayatınızın aşkını bulabilir ve birden bire evlilik kararı alabilirsiniz. Evli yaylar ise bu yıl gelecek bir bebekle sevinebilir. Yay burçlarının birçoğu 2012 de oturduğu evi değiştirecek. Eğer bir apartman dairesinde oturuyorsanız bahçeli bir eve taşına bilirsiniz. 2012 sizin yılınız olacak bu yıl hiç gezmediğiniz kadar gezecek kısa süreli ancak sık tatillere çıkacaksınız. Güzel geçen hafta sonu turları gibi. Bu yıl uzun süredir planladığınız ancak bir türlü hayata geçiremediğiniz bir yurt dışı gezi planınız varsa bavulunuz hazır olsun. Bazılarınız yılın ikinci yarısında girmiş olduğunuz bir sınavdan alacağınız güzel bir sonuçla sevinebilir.


  2012 Yay Burcu İş Hayatı

  2012 yay burçlarına iş hayatında değişimlerin yılı olacak mevcut işinizi ya da işyerinizi eğer 2011 in son döneminde değiştirmediyseniz 2012 nin ikinci yarısı bu değişiklik gerçekleşecek ve son derece memnun kalacağınız bir iş ortamı sizi bekliyor olacak. Yay burçları için bu yıl oldukça üretken bir yıl ek işler yaparak aile bütçesine olan katkınızı arttıra bilir maddi anlamda daha da rahatlaya bilirsiniz. Ofis ortamında yeni ve kalıcı dostluklar kurabilirsiniz.


  2012 Yay Burcu Aşk Hayatı

  Bekâr olan yay burçları 2012 yılının ilk yarısında kısa süreli ilişkiler yaşayabilir yay burcu yılın ikinci yarısında bulunduğu bir sosyal ortamda hayatının aşkı ile karşılaşabilir ve ani bir evlilik kararı alabilir.

  Evli olan yaylar ise hafta sonu gezileri gibi kısa süreli tatillerle ilişkilerine renk katacak ve eşleri ile uyumlarının yüksek olduğu bir yıl geçirecekler. Bu yıl evli yaylar aileye katılacak yeni bir bireyin mutluluğunu yaşayabilir.

  Sorunlu bir ilişki yaşayan yaylar ise bir anda ilişkilerini bitirecek ve yeni aşklara yelken açacak.


  2012 Yay Burcu Sağlık

  Kas tutulmaları gibi sorunlar yaşaya bilirsiniz. Yorgunluğa bağlı baş ağrıları da zaman zaman yaşanabilir. Sporu düzenli bir biçimde yapmaya başlamalısınız. Bel bölgenizle ilgili ağrılar ortaya çıkabilir. Burç yorumlari.

   
2012 Yay Burcu yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2008 eylül ayı yay burcu yorumları

  2008 eylül ayı yay burcu yorumları

  Kariyerinizde bu ay sizi çok memnun edecek olaylar cereyan edecek. Uzun zamandır uğraştığınız, emek sarf ettiğiniz, yatırım yaptığınız , belki duygusal bağ kurduğunuz işiniz ile ilgili çok ciddi gelişmeler yaşayacaksınız. 6 Eylül ‘ den itibaren aile üyelerinizi ve yaşadığınız yeri temsil eden bölgedeki Venüs trantisi sebebi ile, aile içinde ilişkilerinizde kendinizi çok daha hoş ve keyifli...
 2. Yay Burcu 2009 Yılı Yorumları

  Yay Burcu 2009 Yılı Yorumları

  Jüpiter Genel Etkileri: Sevgili Yaylar, 5 Ocak 2009 tarihi itibariyle Kova burcunda ilerlemeye başlayacak yönetici gezegeniniz Jüpiter bu seyrini, 18 Ocak 2010 tarihine kadar devam ettirecektir. Bu enerji siz Yaylar için özellikle iletişim, haberleşme ve gündelik hayat içindeki tüm temaslarınızda, ifade gücünüz ve kültürel yeteneklerinizde, eğitim hayatınız ve çevrenizle olan temaslarınızda...
 3. 2012 Yay Burcu Yorumu

  2012 Yay Burcu Yorumu

  2012 yay burcunu neler bekliyor 2012 yay burcu yorumları, yay burçlarını bu yıl neler bekliyor 2012 yılı şansınız oldukça açık olacak kafanızın içindeki tüm soruların cevabını bulacaksınız. Bu yıl aile bağlarınız daha da güçlenecek. Yaptığınız çalışmalarda değişikliğe giderek daha hızlı ilerlemeniz söz konusu olacak.Yeni yatırımlar ve ortaklaşa işler yoluyla maddi güce ulaşmanızı yeni...
 4. 2012 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları

  2012 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları

  2012 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları -Merhaba kızlar 2012 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları yapıldı mı sitenizdsen bulamadım da
 5. Yay Burcu Mart 2012 Yorumları

  Yay Burcu Mart 2012 Yorumları

  Yay Burcu Mart 2012 Yorumları istiyorum sesimi duyun kızlar mart yay yorumlarını ekleyin:

Sayfayı Paylaş